Denní horoskop LVA na 19. 3. 2023

Lev 19. 3. 2023

Vaše kariéra se brzy změní k lepšímu, Lve. Dnes se vám mohou naskytnout nové profesní možnosti. Buďte vnímaví ke všem pozváním a nabídkám. Váš postup nemusí přijít tou nejtradičnější cestou, a proto musíte dávat dobrý pozor. Nepřehlížejte něco, co se zdá být nad vaše síly.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vášeň lze dnes nalézt, nebo spíše odhalit, doma. Nebeská konfigurace dne přivádí váš milostný zájem k rozumu, pokud jde o vás. Zdá se, že si ho omotáte kolem prstu a bude se zodpovídat každému vašemu rozmaru. Dávejte tolik, kolik doufáte, že dostanete. Tento den bude nezapomenutelný.

Práce

Možná se cítíte dost špatně kvůli nedávnému zhroucení vaší pracovní situace. Možná jste byli propuštěni nebo přesunuti na jinou pozici a pracujete méně dní v týdnu. Vnímejte to jako příležitost, ne jako tragédii.

Peníze

Možná se nyní cítíte trochu nevyrovnaní. Zvýrazněny jsou domov a vnitřní emoce, takže můžete zjistit, že vám chybí sebedůvěra nebo stabilní základna, ze které byste mohli vycházet. Protože se tam věci mění, vaše sny explodují nejrůznějšími podivnými obrazy a znameními. Cvičte se v trpělivosti se svým podvědomím. Snaží se vám sdělit něco, co časem přinese hojnost.

Zdraví

Několik rad pro váš jídelníček: vyhněte se kofeinu. Je to v naší společnosti velmi rozšířená droga, ale nemusí být pro vás vhodná. Začněte otevírat svou mysl a chuťové buňky alternativním látkám, z nichž nejčastější jsou bylinné nálevy, zejména zelený čaj. Zátěž kofeinu na oči (zrak) vás může negativně ovlivnit. Zařaďte také čerstvé ovoce a zeleninu, které oči vyživují: meloun, brusinky a borůvky. Tyto chutné potravinové zdroje jsou rozhodně chutnější než jakýkoli lék.

Přečtěte si také