Denní horoskop PANNY na 18. 1. 2023

Panna 18. 1. 2023

V posledních několika týdnech jste možná udělali velký pokrok v tom, že jste se naučili vyjadřovat své emoce, Panny. Skvělé je, že jste si toho pravděpodobně ani nevšimli. Pokud si však nedáte pozor, může se dnes ve vašem okolí objevit nějaká hloupá osoba, která se pokusí veškerý váš pokrok zničit. Nepleťte si ovládání svých emocí s jejich potlačováním. Je na vás, abyste ochránili veškerý pokrok, kterého jste dosáhli.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Překvapivě láska nemusí být právě teď tím nejzajímavějším faktorem ve vašem životě. Rozhodně však poskytne mnoho podnětů k přemýšlení. Máte náladu na vážnou diskusi se svou drahou polovičkou ohledně budoucích plánů a závazků. Nedělejte hned hluboké a smysluplné závěry, protože jste oba v rozpoložení, které vám dovoluje být trochu pesimističtí. Nemějte však obavy  příznivé planetární události by vás mohly brzy podpořit.

Práce

Stále jste v příznivé pozici jako včera, ale najednou se sázky zvýšily. O věc, o které jste si mysleli, že je automaticky vaše, teď bojují jiní lidé. Nyní budete muset vynaložit více úsilí.

Peníze

Tento týden je věnován dovozu a vývozu, pokud se touto činností zabýváte, nebo tomu, jak prodávat své zboží a služby na zahraničních trzích. Jelikož na vás číhá planeta náhlých změn a prozření, mohl by vás napadnout geniální nápad, jak to rozjet. Hvězdy po vás žádají, abyste si nejprve srovnali všechny kachny v řadě.

Zdraví

Dopřejte si každý den dostatek pitné vody. Nejenže napomáhá trávení a udržuje čistou pleť, ale také spolehlivě posiluje váš imunitní systém. V určitých obdobích musíme věnovat zvláštní péči tomu, abychom zůstali zdraví. Konzumace čerstvých produktů je důležitá nejen kvůli jejich výživové hodnotě, ale i vláknině, kterou obsahují. Vláknina udržuje náš trávicí systém čistý od nánosů způsobených přílišným množstvím škrobu a cukru, což může vést ke snížení energie a imunitních reakcí.

Přečtěte si také