Denní horoskop RAKA na 12. 8. 2022

Rak 12. 8. 2022

Odvážně se dnes vydejte vstříc svým snům, Raku. Váš smysl pro realitu nemusí být v dokonalém souladu s aktuální situací, ale nedělejte si s tím starosti. Nasaďte si křídla na boty a vyleťte do stratosféry. Posuňte hranice. Jediný způsob, jak se budete rozvíjet, je ten, že překročíte svůj běžný způsob existence. Dnes je váš den, kdy se můžete vznést do velkých dálek.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k pikantnímu planetárnímu aspektu máte před sebou docela velké dilema. Možná máte něco na srdci své milované osobě. Již delší dobu si s tím děláte starosti a cítíte, že pravda musí vyjít najevo. Díky zvratu okolností se to však dozví dříve, než jim to řeknete vy. Jak se z toho nyní dostanete? Do situace vstoupil osud!

Práce

Svět je vaše ústřice a vy jste pánem svého panství. Štěstí máte na dosah ruky. Využijte všech úžasných příležitostí, které máte nyní k dispozici. Není čas na to, abyste seděli a litovali se. Prosperita může být vaše.

Peníze

Peníze pro vás mohou být překážkou. Na jedné straně chcete mít jistotu, kterou vám peníze mohou poskytnout. Na druhou stranu chcete mít pocit, že máte vše pod kontrolou, a peníze se dají ovládat jen zřídka. Dobrou zprávou je, že ve vašem peněžním sektoru je soustředěno mnoho pozitivní energie. Díky činnosti a štěstí by mělo být v této době snazší vydělávat peníze.

Zdraví

Vaše obvyklá uzemněnost a vyrovnanost je záchranou v dobách neklidných vod - a když se objeví náročný aspekt, je čas držet se toho, co vám dává pocit jistoty, a nepolevit! Pokud cítíte konflikt se svými blízkými nebo šéfem, dopřejte si izolaci a odstup. Uchovejte si své pocity blízko u srdce a projděte tímto obtížným obdobím se sebedůvěrou, kterou vám může dát pevný zdravotní režim. Věnujte pozornost svému tělu.

Přečtěte si také