Denní horoskop RAKA na 31. 10. 2022

Rak 31. 10. 2022

Na společenské akci se můžete ocitnout uprostřed místnosti plné spisovatelů, umělců a učitelů. Možná nikoho z nich neznáte, ale nepanikařte. Jen poslouchejte, co vám chtějí říct. Váš zájem by mohl upoutat jejich pozornost a vy byste mohli získat nové přátele. Možná také přilákáte pozvání na budoucí podobné večírky. Přijměte je! Budete rádi, že jste to udělali.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Je čas věnovat svému milovanému zvláštní pozornost. Je toho hodně, o čem si můžete povídat, ale pomohlo by, kdybyste se oba dokázali podělit z hloubi svých srdcí. To vás povzbudí k tomu, abyste k sobě byli upřímní a otevření a abyste si vyjasnili vše, co mohlo způsobovat problémy. Usnadní to lepší komunikaci v budoucnu.

Práce

Příliš mnoho lidí v zaměstnání i v osobním životě může vyžadovat váš čas. Budete jim chtít všem pomoci, ale možná na to nebudete mít čas, energii ani duševní soustředění. Nemějte z toho špatný pocit. Soustřeďte se prozatím na ty, kteří mají nejnaléhavější potřeby.

Peníze

Máte podpůrný aspekt, který ovlivňuje váš domov a vnitřní emoce. Můžete být v pokušení se přestěhovat nebo přesunout své podnikání do svého domova. Kolem vašeho domova se hodně komunikuje, možná si domů přinesete více práce nebo odtud budete část času pracovat. Ať už je to jakkoli, peníze přijdou, když zohledníte své bydlení.

Zdraví

Dnešní astrální konfigurace vám přináší silnou dávku energie, kterou můžete využít jakýmkoli způsobem. Je však třeba říci, že nevyslyšena může být tato energie depresivní. Doporučujeme vám ji využít následujícím způsobem: navenek a v rámci dané struktury. Zařaďte se do pravidelného cvičebního režimu. Začněte s mírou, abyste se nenechali odradit. Rutinní aerobní cvičení stabilně zvýší hladinu vaší energie a zabrání poklesu, který přichází s nedůsledností.

Přečtěte si také