Denní horoskop STŘELCE na 6. 11. 2022

Střelec 6. 11. 2022

Nezasekněte se na tom, že dnes budete dělat jen jednu věc. Čím pestřejší bude vaše činnost, tím snáze se vám podaří začlenit jednotlivé části skládačky. Dnešní den je vhodný pro velké myšlenky. Čím více toho budete vědět, tím větším přínosem budete, až přijde čas řešit ty největší problémy. Naučte se, jak efektivně zvládat více úkolů.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

V souvislosti se současným vztahem můžete prožívat velkou náladovost a ne příliš štěstí. Máte velkou šanci, že si budete užívat, pokud se vám podaří partnera (současného nebo budoucího) vytáhnout z jeho hluboce zamyšlené a introspektivní nálady a přimět ho, aby se nějakým způsobem zapojil. Může se však zdát, že je odhodlán dělat pravý opak všeho, co chcete dělat vy.

Práce

Něco se musí vzdát - a nejspíš se to stane. Stačí, když do toho ještě jednou šťouchnete. Nebojte se použít svůj šarm a silnou vůli. Jste blíž, než si myslíte. Pracovali jste na tom, abyste se dostali tak daleko. Teď musíte jít až na konec.

Peníze

Těšíte se ze šťastného aspektu, který ovlivňuje sociální skupiny a politiku. Pokud hledáte nové zaměstnání, využijte příznivého impulsu a informujte se o volných pracovních místech s lepšími výhodami nebo o investorech, kteří by se mohli zajímat o váš podnikatelský záměr. Pokud oslovíte stávající kontakty, najdete, co potřebujete.

Zdraví

V příštích týdnech se budete cítit velmi užiteční! Užiteční pro druhé, ale ještě důležitější je, že jste účelně propojeni se svým vlastním životem. Dopřejte si to, co potřebujete, pokud jde o zdraví a pohodu, abyste z tohoto období vytěžili opravdu maximum. Planetární konfigurace naznačuje, že je čas, abyste přemýšleli o tom, co dáváte do svého těla, protože víte, že prožívání důsledků toho, co jíte, je nevyhnutelné.

Přečtěte si také