Denní horoskop VAH na 7. 11. 2022

Váhy 7. 11. 2022

Centrum vaší moci by dnes mohlo mít potíže se k něčemu odhodlat. Mohly by se objevit otázky týkající se lásky a romantiky a vy byste mohli cítit potřebu začít v této oblasti něco podnikat. Můžete být nerozhodní v tom, jakou cestou se vydat. Vyšperkujte se a vyrazte do společnosti. Odtud můžete přenechat vedení někomu jinému.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Máte pocit, že se vám dostává chladného zacházení? Možná si potřebujete promluvit, ale je pro vás obtížné začít rozhovor. Stojí za to se o to pokusit, i když je váš blízký mrzutý. To, co se dozvíte, může mít na váš vztah zásadní vliv. Vyplatí se vytrvat - udělejte první krok.

Práce

Snažte se nebýt příliš velkým tlačenkou, protože díky energii tohoto dne budete skutečně převálcováni. Pokud dáte lidem centimetr, určitě si vezmou míli. Buďte připraveni stát si za svým, když dojde na přetlačovanou.

Peníze

Nyní získáte další dávku energie. Budete hodně komunikovat, protože aspekty ovlivňují váš stylový dům a vystupování ve světě. Pokud jste si přáli nějakou proměnu, tento týden s ní můžete začít. Lidé vás budou vnímat jako někoho, koho je třeba brát vážně. Seberte odvahu a oblečte si oblek. Je čas požádat o zvýšení platu!

Zdraví

Současná astrální konfigurace vám dává den opravdu velkých komunikačních schopností. Je čas ukázat těm, které máte rádi, jak moc je milujete, a těm, s nimiž se necítíte tak dobře, říct, že je čas, abyste se oba posunuli dál. Toto je skvělý tranzit pro oboustranně výhodnou komunikaci. Také je skvělý čas zkontrolovat své tělo během cvičení a zjistit, zda můžete zvýšit úroveň, na které v současné době pracujete.

Přečtěte si také