Denní horoskop VODNÁŘE na 23. 6. 2022

Vodnář 23. 6. 2022

Vaše srdce by dnes mohlo zažívat divoké výkyvy, Vodnáři. Může se zdát, že vaše emoce jsou ve vykolejeném vlaku. V takovém případě bude nejlepší, když si sednete sami k sobě a zapíšete si je. Napište dopis, píseň nebo zápis do deníku. Jste mnohem méně zmatení, než si myslíte. V případě pochybností se poraďte s někým, koho máte rádi a komu důvěřujete. Řiďte se svými instinkty.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Váš milostný život se může zdát poněkud nevyzpytatelný, což je způsobeno současným uspořádáním planet. Může se zdát, že váš partner bude chtít v jednu chvíli něco jiného a v další chvíli něco úplně jiného, což může narušit váš smysl pro rovnováhu a harmonii. Za těchto okolností není možné dělat kompromisy, budete muset být asertivnější, pokud jde o vaše vlastní potřeby, i když je to nepříjemné.

Práce

Pokud neznáte svou historii, jste odsouzeni ji opakovat. S ohledem na to zvažte, zda neudělat krok zpět. Může se stát, že to bude obrovský krok vpřed, ve který jste doufali. Tímto způsobem můžete dosáhnout úžasného úspěchu.

Peníze

Je to týden rozvoje ve vašem domě vztahů. To by mohlo znamenat, že někdo, koho jste dosud váhali oslovit, je teď pro vás jako stvořený, nebo že máte podpůrnou energii, abyste se pustili do něčeho hlubšího, ať už osobního, nebo profesního. Pokud jste usilovali o obchodní spojení, vesmír vám může pomoci. Mezitím váš domácí život potřebuje pozornost a nějaké další výdaje.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce vám dává možnost vidět se jako dobrý a krásný člověk, kterým jste! Pokud jste se starali o své potřeby a věnovali si pozornost (vědomé stravování, cvičení a spánek), budete se cítit obzvlášť dobře. Pokud jste se cítili provinile, protože jste byli roztěkaní a zanedbávali své tělo, takový příznivý aspekt proniká hluboko do vašeho nitra a šíří své léčivé růžově zlaté světlo.

Přečtěte si také