Denní horoskop RAKA na 8. 12. 2022

Rak 8. 12. 2022

Nenechte se příliš unést volným duchem, který může ovládnout ranní hodiny. V té době se bavte, ale všechno dobré jednou skončí. Až přijde večer, můžete být povoláni k vážnější práci. Místo toho, abyste se hrnuli dopředu a snažili se věci udělat tak, jak chcete, buďte citlivější k ostatním a ve svém přístupu více při zemi.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Ačkoli mluvení není nikdy dost, může se stát, že vás s vaším partnerem přestane bavit probírat všechny detaily vašeho milostného života. Možná vás to jen povzbudí k tomu, abyste místo toho znovu zažehli plamen a lásku, kterou jste k sobě oba cítili na začátku. Máte k dispozici techniku a vybavení  stačí si jen užívat a být šťastní!

Práce

Dobré vztahy s ostatními jsou katalyzátorem vašeho úspěchu na pracovišti. Nepodceňujte vyslovení upřímného komplimentu kolegovi. Tento člověk pro vás může později udělat laskavost, která nakonec povede k vašemu úspěchu.

Peníze

Pokud utrácíte těžce vydělané peníze, obvykle za něco, co povzbuzuje smysly. V tomto životním období však můžete přehodnotit své sny a cíle. Je čas zamyslet se nad tím, zda byste neměli vložit svůj čas a peníze tam, kde jsou vaše ústa. Pokud jste odkládali zahájení vlastního podnikání na vedlejší kolej, proč? Vaše tvrdá práce se nejen časem vyplatí, ale budete díky ní také mnohem šťastnější.

Zdraví

Dnešní příjemný aspekt se týká všeho romantického. Budete obzvláště schopni využít svých intuitivních schopností, abyste vycítili správný okamžik pro vyjádření svých citů a svého těla způsobem, který bude příjemný vám i ostatním. Může to být vaše mimika, fyzická náklonnost nebo třeba poskytnutí prostoru těm, kteří to potřebují. Chcete-li tento harmonický aspekt posílit, dopřejte si něco, co uvolní tělo i mysl: masáž, saunu nebo procházku v lese.

Přečtěte si také