Denní horoskop ŠTÍRA na 1. 11. 2022

Štír 1. 11. 2022

Dnes je skvělý den pro plánování nových projektů. Vaše mysl může být obzvláště rychlá a plná nápadů. Ty by se mohly ukázat jako cenné. Nápady, které nemůžete okamžitě využít, si zapište, abyste na ně nezapomněli. Bohatým zdrojem inspirace mohou být knihy, časopisy, rozhovory a internet.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud se jedná o to, zda se chcete pustit do vážné práce, nebo trávit čas s novou láskou, nemusíte mít s rozhodováním velký problém. Oba budete cítit potřebu jít ven a dělat něco jiného. Trávit čas s přáteli nebo se jít podívat na novou výstavu. Vyzkoušejte cokoli, co rozšíří vaše znalosti a povědomí.

Práce

Dnes můžete pracovat s novou skupinou lidí. Možná budete přiřazeni k jinému týmu, se kterým budete spolupracovat na projektu. Nebo se k vám přidají noví kolegové. Je to dobrý den pro vytváření spojenectví s dalšími znalými lidmi.

Peníze

Možná jste na pokraji, ale ještě nejste tam, kde byste chtěli být. Důvodem jsou aspekty ovlivňující vaši oblast minulých životů, karmy a institucí. Aktivita zde může někdy způsobit, že budete v touze dostat se dopředu náchylní k nehodám. Právě teď je to o plánování a o tom, abyste na své místo dostali poslední kousky skládačky. Brzy se budete moci posunout blíže ke svým cílům.

Zdraví

Ať už to víte, nebo ne, jste pro své přátele zdrojem útěchy. Lidé mají rádi vaši společnost, protože cítí, že ve vaší přítomnosti mohou být sami sebou. Vy však nemůžete přežít jen na základě pocitu potřebnosti. Konvergence planet vás povzbudí k tomu, abyste společně s přáteli naplňovali své zdravotní potřeby, a tak se snažte povzbudit ostatní, aby spolu s vámi pili hodně vody, třikrát týdně cvičili a dobře jedli!

Přečtěte si také