Denní horoskop ŠTÍRA na 17. 8. 2022

Štír 17. 8. 2022

Snažte se ovládat svou agresivitu, Štíři. Lidé budou pravděpodobně trochu citlivější než obvykle. Svou silnou povahu můžete využít pozitivním způsobem tím, že svou energii obrátíte dovnitř a přemůžete vnitřní démony. Může se vám zdát, že se vám druzí snaží podrazit nohy, proto buďte opatrní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konfigurace může vyvolat staré obavy z minulosti, které jako by pronásledovaly váš současný vztah. Nemusí existovat žádný hmatatelný důvod, proč se cítíte tak, jak se cítíte, ale budete se muset mít na pozoru před promítáním minulých obav do současného dilematu, které nemusí mít žádnou souvislost. Nebyl by dobrý nápad dělat právě teď nějaká závažná rozhodnutí.

Práce

Poslouchejte, co říkají ostatní, ať už s nimi souhlasíte, nebo ne. Vaší fantazijní a optimistické mysli se možná nelíbí, že si ostatní ověřují realitu, ale věřte, že je to pro vaše dobro. Můžete z toho mít velký prospěch.

Peníze

V oblasti vaší kariéry nyní dochází ke změnám. Kariérní otázky jsou vám blízké, ale snažte se, aby vás tento týden nepohltily. Může to být jednoduše proto, že se zde soustředí tolik energie. Vždy se však můžete rozhodnout nastolit rovnováhu mezi penězi, které vám přinášejí, a přáteli a rodinou, kteří by vás čas od času rádi viděli.

Zdraví

Pokud jste čekali na chvíli, kdy se pustíte do něčeho, co vyžaduje odvahu nebo kreativitu, teď je ta správná chvíle. S dnešní nebeskou energií můžete pohnout horami. Vyplatí se promyslet si to dopředu a ujistit se o svém rozhodnutí, ale energie a jiskra nebudou tento měsíc důvodem k vašemu váhání. Pamatujte: využijte ji, nebo ji ztratíte  klíčem k udržení této energie je cvičení.

Přečtěte si také