Denní horoskop ŠTÍRA na 19. 8. 2022

Štír 19. 8. 2022

Jedna věc je stát si za svým a druhá věc je neohlížet se na názory ostatních. Lidé vám mohou tuto tvrdohlavost zazlívat, Štíři. Dnes jste vybízeni k tomu, abyste se na sebe pořádně podívali. Raději naslouchejte, než mluvte, a možná budete překvapeni, co se dozvíte. I ostatní lidé mají své názory. Některé z nich jsou platné. Představte si to!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konfigurace s sebou přináší opojnou chuť svobody. Potřebujete se dostat ven a prostě se bavit a zažít tento prvek vzrušení. Pokud hledáte nové romantické zapojení, zkuste to někde, kde se snoubí dobrodružství a nádech nebezpečí, například při lezení po skalách nebo závodění. Právě tam můžete potkat osobu svých snů.

Práce

Vaše vysoká energie a dobromyslnost jsou velmi žádané. Lidé budou otevřeni vašim názorům a budou ochotni vyzkoušet vaši expanzivní perspektivu. I když je váš nápad výstřel do tmy, je velmi pravděpodobné, že bude mít úspěch.

Peníze

V oblasti vaší kariéry nyní dochází ke změnám. Kariérní otázky jsou vám blízké, ale snažte se, aby vás tento týden nepohltily. Může to být jednoduše proto, že se zde soustředí tolik energie. Vždy se však můžete rozhodnout nastolit rovnováhu mezi penězi, které vám přinášejí, a přáteli a rodinou, kteří by vás čas od času rádi viděli.

Zdraví

Dnešní příznivý aspekt je jako oběd s matkou a oblíbenou tetou nebo s otcem a oblíbeným strýcem. Cítíte se výjimeční, milovaní a spokojení, protože víte, že vše dopadne dobře. Je to skvělý tranzit pro práci na projektech doma, uspořádání pracovního stolu v práci nebo nákupy potřebných věcí. Cítíte se prakticky a zároveň nadšeně. Nenechte si tento nádherný tranzit uniknout: zvyšte svou citlivost vůči této energii cvičením.

Přečtěte si také