Denní horoskop ŠTÍRA na 3. 1. 2023

Štír 3. 1. 2023

Romantika je dnes ve vzduchu, Štíři. Je to ideální čas, abyste vypadali co nejlépe a pozvali někoho jistého na večeři. I když jste již šťastně ženatí, proč nevyužít příznivé nálady a nenaplánovat si s partnerem zvláštní rande? I staré manželské páry mají čas od času nárok na romantiku!

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná budete muset ještě hodně lovit, abyste získali odpovědi, které jste hledali. Pokud se někdo záměrně vyhýbá odpovědi, nebudete bohužel v takovém rozpoložení, abyste se s tím dokázali vyrovnat. Na druhou stranu nepomůže ani to, když se z něj budete snažit informace vynutit. Snažte se být pokud možno rozumní.

Práce

Místo toho, abyste se zabývali všemi negativními aspekty svého současného plánu, podívejte se na jeho výhody. Zvažte potenciální odměny. Pokud budete příliš přemýšlet o možných úskalích, pak pravděpodobně nebudete vůbec nic sledovat.

Peníze

Tento týden vás pravděpodobně čeká zkouška v oblasti financí. Vaše kariérní oblast je destabilizovaná, což vás nutí k jiným plánům. Zde nyní nemůžete s ničím moc počítat, a proto je nejlepší držet se svých ideálů a zároveň zkoumat možnosti. Mezitím se zcela přetvoříte. Od způsobu oblékání až po způsob mluvy přemýšlíte o tom, jak udělat nový dojem na lidi, na kterých vám záleží nejvíce.

Zdraví

Elvis Presley zemřel na selhání srdce. Zaujalo vás to? Pokud nerozumíte slovu "tuk", je čas jít na internet a udělat si patnáctiminutový průzkum. Musíte chránit své srdce před vysokou hladinou cholesterolu. Nasycené tuky (živočišné produkty a mléčné výrobky) stimulují játra k tvorbě LDL cholesterolu a existuje řada důkazů prokazujících jejich nepříznivý vliv na tepny. Lepší jsou nenasycené tuky: avokádo, arašídy a olivový olej. Žijte a učte se!

Přečtěte si také