Ascendent v Rybách mívají lidé se snílkovskou povahou

Ryby

Nejdůležitějším faktorem horoskopu hned po slunečním znamení je ascendent. Představuje, jakým způsobem člověk pojímá nejen sám sebe, ale i jak zpracovává své prožitky a podněty z okolí. Ukazuje na vnější zjev a osobní zvláštnosti člověka. Je i spolu ukazatelem životní vitality, síly, energie a zdraví jedince. Přečtěte si o ascendentu ve znamení Ryb.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Ryb

Ryby na ascendentu přinášejí snílkovskou a citlivou povahu se sklonem utíkat od reality do fantazie. Většinou se věnují duševním činnostem a praktické věci života je příliš nezajímají. Snaží se vyhnout přímé konfrontaci a jednání, a tak se často ocitají v roli oběti. Dokážou si idealizovat nejen svůj život a budoucnost, ale i lidi kolem sebe, které vidí v růžových barvách. Proto často prožívají různá zklamání jak v přátelských, tak partnerských vztazích.

V případě větších problémů se tito jedinci uzavírají a přestávají komunikovat s okolím. Jestliže se nedokážou vyrovnat s tíživou realitou života, mohou mít únikové tendence v podobě různých návykových látek nebo zlozvyků. Důležité pro ně je naučit se vymezit vlastní čas a prostor, jinak mohou žít životy druhých lidí a neřešit tak svůj.

  • Témata ascendentu: Inspirace, senzibilita, soucit.
  • Image: Tichá voda bývá hluboká.
  • Životní moudrost: To, co je podstatné, nelze vidět.

Mívají velmi rozvinutou intuici a napojení na vyšší duchovní sféry, zajímá je vše tajemné a záhadné. Bývají dobrými psychology-amatéry, protože se dokážou dokonale vžít do druhých. Mohou působit bezbranně, takže je druzí využívají ve svůj prospěch.

Postoj k manželství a partnerství

Touží po partnerovi, který by za něho zařídil nepříjemné povinnosti všedního dne, aby se zase mohl ponořit do svého vysněného světa. Takového partnera potkává v lidech narozených ve znamení Panny nebo s ascendentem v Panně. Panna je také znamením jeho descendentu, bodu partnerství.

Jak vypadají lidé s ascendentem v Rybách

V oblasti tělesné působí většinou křehce, mají drobnější konstituci, jemné rysy a bohaté, většinou světlé vlasy.

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

Neznáte svůj ascendent? Zkuste využít našeho výpočtu:

Jací jsou lidé narození ve znamení Ryb? Podívejte se na jejich charakteristiky

Přečtěte si také