zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ascendent ve Lvu mívají obvykle lidé, kteří působí hrdě a sebevědomě

žena - Lev
Autor: iStock žena - Lev
cernanm , Vydáno: 04.03.2021
Přečtěte si o znamení, které spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Přečtěte si o ascendentu ve Lvu.

reklama

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Lva

Tento ascendent dodává člověku na jedné straně autoritu Lva, ale také často jeho povýšenost a nadutost. Pozitivně ladění jedinci mají sluneční povahu, dokážou rozdávat dobrou náladu a optimismus. V opačném případě jde často o velmi problematické lidi. Energie znamení Lva je nutí k prosazení a nalezení svého místa na slunci.

Tito jedinci touží vybočovat z řady a nic obyčejného jim nestačí. K jejich silným stránkám patří nasazení a soucit s druhými, znamení Lva totiž v tělesné rovině ovládá srdce, a tak se pod tímto ascendentem rodí opravdoví „srdcaři“. Lev jim navíc dodává přirozený šarm a silnou přitažlivost, ostatní přitahují jako magnety.

  • Témata ascendentu: Sebevědomí, sebeprezentace, radost ze života, náročnost.
  • Image: Jsem krásný!
  • Životní moudrost: Proč se spokojit s málem?

Jejich povaha je cholerická, podvědomě ze svých životních příběhů vytvářejí silná dramata, nudit se s nimi rozhodně nebudete. Jsou to extroverti se silnou potřebou publika a obdivovatelů, ale také dokážou své blízké podporovat a ochraňovat.

V těchto řadách se rodí velmi kreativní jedinci, jen se musí naučit zacházet se svou tvůrčí silou. Jestliže ji potlačí, často se to odrazí na psychice a zdraví. U lidí se silným „lvím potenciálem“ se mohou nezpracované potíže z oblasti emocí promítnout do tělesných problémů – zvláště se srdcem a krevním oběhem. Lví ascendent vede člověka k tomu, že nechce být tuctový, ale chce něco představovat a znamenat. Jestliže se mu to nedaří, může se chovat sebedestruktivně.

Jak vypadá člověk s ascendentem ve Lvu

Co se týče vzhledu, mají tito lidé většinou bohatou hřívu vlasů, statnější tělesnou konstituci, nápadný je jejich zářivý pohled očí. Určitě jim nechybí osobní kouzlo a silné elektrizující charisma.

Postoj k manželství a partnerství

V životním partnerství si uchovává značnou míru svobody a samostatnosti. Tuto volnost poskytuje ve stejnémíře i svému partnerovi.

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

Neznáte svůj ascendent? Použijte náš výpočet ascendentu.

reklama

Související témata: astrologie , horoskopy , ascendent , Ascendent ve Lvu , znamení Lva , lev

reklama

Přečtěte si také

reklama