Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Ascendent ve Lvu

Přečtěte si o znamení, které spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Přečtěte si o ascendentu ve Lvu.
Vydáno: 18.02.2016
Ascendent ve Lvu
Autor: iStock Ascendent ve Lvu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Lva

Tento ascendent dodává člověku na jedné straně autoritu Lva, ale také často jeho povýšenost a nadutost. Pozitivně ladění jedinci mají sluneční povahu, dokážou rozdávat dobrou náladu a optimismus. V opačném případě jde často o velmi problematické lidi. Energie znamení Lva je nutí k prosazení a nalezení svého místa na slunci.

Tito jedinci touží vybočovat z řady a nic obyčejného jim nestačí. K jejich silným stránkám patří nasazení a soucit s druhými, znamení Lva totiž v tělesné rovině ovládá srdce, a tak se pod tímto ascendentem rodí opravdoví „srdcaři“. Lev jim navíc dodává přirozený šarm a silnou přitažlivost, ostatní přitahují jako magnety.

Jejich povaha je cholerická, podvědomě ze svých životních příběhů vytvářejí silná dramata, nudit se s nimi rozhodně nebudete. Jsou to extroverti se silnou potřebou publika a obdivovatelů, ale také dokážou své blízké podporovat a ochraňovat.

V těchto řadách se rodí velmi kreativní jedinci, jen se musí naučit zacházet se svou tvůrčí silou. Jestliže ji potlačí, často se to odrazí na psychice a zdraví. U lidí se silným „lvím potenciálem“ se mohou nezpracované potíže z oblasti emocí promítnout do tělesných problémů – zvláště se srdcem a krevním oběhem. Lví ascendent vede člověka k tomu, že nechce být tuctový, ale chce něco představovat a znamenat. Jestliže se mu to nedaří, může se chovat sebedestruktivně.

Jak vypadá člověk s ascendentem ve Lvu

Co se týče vzhledu, mají tito lidé většinou bohatou hřívu vlasů, statnější tělesnou konstituci, nápadný je jejich zářivý pohled očí. Určitě jim nechybí osobní kouzlo a silné elektrizující charisma.

 

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

Článek je zařazen v: horoskop, astrologie, horoskopy, ascendent, Ascendent ve Lvu, znamení Lva, lev
Reklama