zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Ascendent ve znamení Panna

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Panny

Ascendent v zemním znamení Panny, jejímž vládcem je planeta Merkur, lidi ovlivňuje k praktickému a realistickému přístupu k životu. Snílkům, jako jsou například Ryby nebo Střelec, může dodávat punc střízlivosti. Bohužel tito lidé mají někdy řád jako cíl a ne jako prostředek, proto mohou vytvářet složité struktury jak v osobním, tak i pracovním životě. Dají silně na to, aby ve všem byl pořádek, v tomto ohledu mohou být maximalisty.

Bývají zvídaví a mají dobré rozlišovací schopnosti, bohužel s tímto ascendentem se nese zvýšená kritičnost k druhým, k jejich jednání i pracovním výkonům. Na ostatní mívají příliš vysoké nároky.

Ascendent ve znamení Panny má ale příznivý vliv na intelekt, tito jedinci vynikají v učení se nebo v učení druhých. Panna obecně přináší nervózní temperament, ti lidé, kteří mají ascendent v tomto znamení, mohou mít problémy s uvolněním a spontánním způsobem života. Bývají materialisticky orientováni, chtějí neměnný společensko-duchovní řád, pevné hranice, kritéria, hodnoty a zákony.

Jak vypadají lidé s ascendentem v Panně

Planeta Merkur dodává lidem s ascendentem v Panně mladickost, dívčí nebo chlapecký vzhled a spíše štíhlou postavu. Není to však pravidlem, protože se může stát, že nezpracované duševní problémy se promítnou v tělesné rovině jako potíže trávicí soustavy. Z toho pak vyplývají další problémy, jako je například nadváha.

Tento ascendent může ovlivňovat směrem k vážnosti, serióznímu vystupování a velké idealizaci morálky a tradičních hodnot.

 

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození