zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ascendent v Býku mají lidé s výraznýma a velmi krásnýma očima

žena - Býk
Autor: Pixabay žena - Býk
-jik- , Vydáno: 03.03.2021
Přečtěte si o znamení, které spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Přečtěte si o ascendentu v Býku.

reklama

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Býka

Lidé narození s ascendentem v Býku bývají podsaditější, s výraznou šíjí, bujnou kšticí a silnější tělesnou konstitucí. Jejich vládnoucí planeta Venuše jim dodává eleganci, krásu a půvab. Rádi se zdobí, v davu bývají pro svůj šarm nepřehlédnutelní.

Tento ascendent může některé větroplachy zvěrokruhu, např. Blížence, Vodnáře nebo Střelce, trochu usazovat a dodávat jim jistou dávku zemitosti, trpělivosti a stálosti. Na druhé straně může vliv ascendentu v Býku zvyšovat sexuální apetit a vyhledávání různých dobrodružných zážitků. Tito lidé nebývají skromní, protože zemní a materiální znamení Býka nutí k většímu zabezpečování sama sebe a svého konta. 

Co milují lidé s ascendentem ve znamení Býka

Mívají větší nároky nejen v oblasti jídla a gurmánství, ale i vytříbeného vkusu a touze vlastnit luxusní věci, krásné obrazy, šperky, starožitnosti a moderní vybavení do domácnosti. Milují i duševní požitky, jako je krásná hudba, tanec a různá divadelní a muzikálová představení.

  • Témata ascendentu: Přijímat, uchovávat a užívat.
  • Image: Jsem laskavý a stálý.
  • Životní moudrost: Kdo si počká, ten se dočká. Řím, také nebyl postaven za jeden den.

Často podléhají iluzi, že mají na všechno dostatek času, a ostatním se  tak mohou jevit jako pomalí až líní. Ale může to být i strach z neznáma nebo změn, protože Býk je značně konzervativní, a proto než se pro cokoliv rozhodne, trvá to déle.

Jestliže se někdo narodí s ascendentem ve znamení Býka, může mu toto astrologické postavení pomoci k uzemnění a také k estetickému vnímání světa a přírody. Většinou usiluje o práci a zviditelnění v nějaké umělecké činnosti a snaží se tak ostatním zprostředkovat „krásu“, kterou ho obdařila jeho vládkyně Venuše.

Postoj k manželství a partnerství

Hledá a nabízí věrnost a stálost. Někdy je s ním však těžké pořízení, protože nemá příliš velký sklon držet se dohodnutého. Potřebuje silného partnera, který ví, co chce, a který je ochoten podstupovat konflikty a umí mu vnést do života trochu vzruchu. Takovým partnerem může být nebo často bývá člověk narozený ve znamení Štíra nebo s ascendentem ve Štíru.

Přečtěte si, co je ascendent a jak vás může ovlivnit.

Neznáte svůj ascendent? Zkuste použít náš výpočet ascendentu.

Jací jsou lidé narození ve znamení Býka? Podívejte se na jejich charakteristiku.

Horoskop Býk

Charakteristika znamení – Býk

reklama

Související témata: býk , astrologie , horoskopy , ascendent , Ascendent v Býku , znamení Býka

reklama

Přečtěte si také

reklama