Ascendent ve Štíru mívají tajemní lidé s magneticky uhrančivýma očima

Štír

Nejdůležitějším faktorem horoskopu hned po slunečním znamení je ascendent. Představuje, jakým způsobem člověk pojímá nejen sám sebe, ale i jak zpracovává své prožitky a podněty z okolí. Ukazuje na vnější zjev a osobní zvláštnosti člověka. Je i spolu ukazatelem životní vitality, síly, energie a zdraví jedince. Přečtěte si o ascendentu ve Štíru.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Štíra

Lidé narození s ascendentem ve Štíru bývají velmi zajímaví. Přitahují své okolí, protože dokážou do prostoru vysílat velmi vzrušivé vibrace, a to nejen na fyzické úrovni. Svým chováním a projevy ostatní pěkně dráždí. Většinou nikdo nezůstává k těmto jedincům lhostejný, buď je přijímá a obdivuje, nebo naopak.

Štíři i lidé narozením v jejich ascendentu mají tendenci posuzovat svět a ostatní poněkud černobíle. Buď je všechno skvělé, nebo naopak úplně na nic. Problémem všech vodních znamení, ke kterým patří i Štír, je jejich silná emocionalita, se kterou si často nedokážou poradit. Neumějí zpracovat citová ublížení, byť i pomyslná, která si pak táhnou jako červenou nit životem. Proto se u nich vyskytují různé emocionální a posléze i fyzické bloky.

  • Témata ascendentu: Mlčenlivost, schopnost fascinovat, vášnivost.
  • Image: Mně nelze odolat
  • Životní moudrost: Čím intenzivněji, tím lépe!

Lze říci, že kdo se narodí s tímto ascendentem, má dozajista nějaký větší či menší problém. Na druhou stranu – lidé se silným štířím potenciálem mají největší možnost v životě povyrůst a změnit se. Může u nich nastat tzv. velká transformace, kterou lze nazvat přerodem Štíra v Bílého orla (vítězství ducha nad hmotou).

Jedinci narození s tímto ascendentem mívají velkou dávku intuice a vhledu do duchovních oblastí a duchovního života. V rovině vztahů, ať již přátelských, nebo partnerských, bývají pro druhé oříškem. Jsou podezřívaví. Než vás po různých zkouškách a prověrkách přijmou za své, může to trvat pěkně dlouho. Mívají až nepochopitelné změny nálad. Často se urazí nebo se svým okolím bojují, projevují vášnivé reakce na zcela běžné situace.

Postoj k manželství a partnerství

Obvykle hledají partnera, který se nedá ochočit, otočit kolem prstu. Partnera, který dovede stanovit jasné hranice. V skrytu duše touží po člověku, který jim ukáže pravdu a dokáže je přivést zpět na pevnou půdu reality. Takového partnera často nacházejí v lidech narozených ve znamení Býka nebo s ascendentem v Býku, což je také jejich znamení descendentu.

Jak vypadají lidé s ascendentem ve Štíru

Tento ascendent přináší silné city a vnímavost, která může být i destruktivní. Bývají štíhlejší, mají velmi výrazné oči a dramatický výraz v obličeji.

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

Neznáte svůj ascendent? Využijte našeho výpočtu:

Podrobné charakteristiky lidí narozených ve znamení Štíra

Přečtěte si také