zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ascendent ve Vodnáři mívají lidé s vysokou mírou idealismu

žena Vodnář
Autor: Pixabay žena Vodnář
cernanm , Vydáno: 10.03.2021
Přečtěte si o znamení, které spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Přečtěte si o ascendentu ve znamení Vodnáře.

reklama

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Vodnáře

Lidé s ascendentem ve Vodnáři bývají nevypočitatelní. Tak trochu „na vině“ může být vládce Vodnáře, planeta Uran, která dává lidem proměnlivou a nestálou povahu. Tito jedinci však bývají velmi přátelští a nejsou předpojatí. Dokážou být k druhým velmi tolerantní, nikoho za nic neodsuzují a snaží se všechny chápat. Mírumilovná stránka povahy má i svůj rub – problémy s dotažením věcí do zdárného konce.

Vzdušný Vodnář je nestálý a přelétavý, proto přináší problémy jak v práci, tak i v osobním životě. Partnerství s ním je jen pro otrlé (samozřejmě záleží i na dalších prvcích horoskopu). Mívají problémy s dodržením slibů i přizpůsobováním se okolí, jsou velmi svobodomyslní. Většinou jde o velmi originální jedince, kteří jsou svými myšlenkami i postoji napřed před ostatními, a leckdy je proto nemusí jejich okolí přijímat a chápat.

  • Témata ascendentu: Originalita, vlastní vůle, nezávislost
  • Image: Jsem vážně něco zvláštního.
  • Životní moudrost: Vzhůru nad mraky...

Tito lidé nesnášejí jakékoliv omezování a příkazy, chtějí vše dělat po svém, se svým osobitým přístupem. V oblasti vztahů je setkání s nimi nevšední, ale po jisté době se může jejich blízkým zdát, že je jejich miláček bez citu a pochopení. Může za to jejich nadhled a někdy trochu neosobní nebo necitlivé jednání. Tento důležitý astrologický bod – ascendent ve Vodnáři – dává člověku inteligenci a vysokou míru idealismu a rovnostářství.

Postoj k manželství a partnerství

K případnému partnerství přistupuje opatrně. I v dlouholetém životním svazku si zachovává určitý pocit odstupu, cizosti či odcizení. Od partnera potřebuje a očekává trochu tepla a vzruchu do života. Vyhledává elitářského partnera. Takového partnera často nacházejí v lidech narozených ve znamení Lva nebo s ascendentem ve Lvu.

Jak vypadají lidé s ascendentem ve Vodnáři

V tělesných proporcích bývají tito lidé mohutnější, mívají světlejší pleť i vlasy. V jejich výrazu je vždy něco andělského.

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

Neznáte svůj ascendent? Podívejte se na náš výpočet ascendentu

reklama

Související témata: vodnář , astrologie , horoskopy , ascendent , Ascendent ve Vodnáři , znamení Vodnáře

reklama

Přečtěte si také

reklama