Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Ascendent ve Vodnáři

Přečtěte si o znamení, které spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Přečtěte si o ascendentu ve znamení Vodnáře.
Vydáno: 18.02.2016
Ascendent ve Vodnáři
Autor: iStock Ascendent ve Vodnáři
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Vodnáře

Lidé s ascendentem ve Vodnáři bývají nevypočitatelní. Tak trochu „na vině“ může být vládce Vodnáře, planeta Uran, která dává lidem proměnlivou a nestálou povahu. Tito jedinci však bývají velmi přátelští a nejsou předpojatí. Dokážou být k druhým velmi tolerantní, nikoho za nic neodsuzují a snaží se všechny chápat. Mírumilovná stránka povahy má i svůj rub – problémy s dotažením věcí do zdárného konce.

Vzdušný Vodnář je nestálý a přelétavý, proto přináší problémy jak v práci, tak i v osobním životě. Partnerství s nimi je jen pro otrlé (samozřejmě záleží i na dalších prvcích horoskopu). Mívají problémy s dodržením slibů i přizpůsobováním se okolí, jsou velmi svobodomyslní.Většinou jde o velmi originální jedince, kteří jsou svými myšlenkami i postoji napřed před ostatními a leckdy je proto nemusí jejich okolí přijímat a chápat.

Tito lidé nesnášejí jakékoliv omezování a příkazy, chtějí vše dělat po svém, se svým osobitým přístupem. V oblasti vztahů je setkání s nimi nevšední, ale po jisté době se může jejich blízkým zdát, že je jejich miláček bez citu a pochopení. Může za to jejich nadhled a někdy trochu neosobní nebo necitlivé jednání. Tento důležitý astrologický bod – ascendent ve Vodnáři – dává člověku inteligenci a vysokou míru idealismu a rovnostářství.

Jak vypadají lidé s ascendentem ve Vodnáři

V tělesných proporcích bývají tito lidé mohutnější, mívají světlejší pleť i vlasy. V jejich výrazu je vždy něco andělského.

 

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

Článek je zařazen v: horoskop, vodnář, astrologie, horoskopy, ascendent, Ascendent ve Vodnáři, znamení Vodnáře
Reklama