Ascendent ve Vodnáři mívají lidé s vysokou mírou idealismu

Vodnář

Nejdůležitějším faktorem horoskopu hned po slunečním znamení je ascendent. Představuje, jakým způsobem člověk pojímá nejen sám sebe, ale i jak zpracovává své prožitky a podněty z okolí. Ukazuje na vnější zjev a osobní zvláštnosti člověka. Je i spolu ukazatelem životní vitality, síly, energie a zdraví jedince. Přečtěte si o ascendentu ve znamení Vodnáře.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Vodnáře

Lidé s ascendentem ve Vodnáři bývají nevypočitatelní. Tak trochu „na vině“ může být vládce Vodnáře, planeta Uran, která dává lidem proměnlivou a nestálou povahu. Tito jedinci však bývají velmi přátelští a nejsou předpojatí. Dokážou být k druhým velmi tolerantní, nikoho za nic neodsuzují a snaží se všechny chápat. Mírumilovná stránka povahy má i svůj rub – problémy s dotažením věcí do zdárného konce.

Vzdušný Vodnář je nestálý a přelétavý, proto přináší problémy jak v práci, tak i v osobním životě. Partnerství s ním je jen pro otrlé (samozřejmě záleží i na dalších prvcích horoskopu). Mívají problémy s dodržením slibů i přizpůsobováním se okolí, jsou velmi svobodomyslní. Většinou jde o velmi originální jedince, kteří jsou svými myšlenkami i postoji napřed před ostatními, a leckdy je proto nemusí jejich okolí přijímat a chápat.

  • Témata ascendentu: Originalita, vlastní vůle, nezávislost
  • Image: Jsem vážně něco zvláštního.
  • Životní moudrost: Vzhůru nad mraky...

Tito lidé nesnášejí jakékoliv omezování a příkazy, chtějí vše dělat po svém, se svým osobitým přístupem. V oblasti vztahů je setkání s nimi nevšední, ale po jisté době se může jejich blízkým zdát, že je jejich miláček bez citu a pochopení. Může za to jejich nadhled a někdy trochu neosobní nebo necitlivé jednání. Tento důležitý astrologický bod – ascendent ve Vodnáři – dává člověku inteligenci a vysokou míru idealismu a rovnostářství.

Postoj k manželství a partnerství

K případnému partnerství přistupuje opatrně. I v dlouholetém životním svazku si zachovává určitý pocit odstupu, cizosti či odcizení. Od partnera potřebuje a očekává trochu tepla a vzruchu do života. Vyhledává elitářského partnera. Takového partnera často nacházejí v lidech narozených ve znamení Lva nebo s ascendentem ve Lvu. Lev je i znamením, které mají tito lidé na descendentu.

Jak vypadají lidé s ascendentem ve Vodnáři

V tělesných proporcích bývají tito lidé mohutnější, mívají světlejší pleť i vlasy. V jejich výrazu je vždy něco andělského.

Víte, co je ascendent a jak vám může ovlivnit?

Neznáte svůj ascendent? Podívejte se na náš výpočet?

Jací jsou lidé narození ve znamení Vodnáře? Podívejte se na jejich charakteristiky

Přečtěte si také