zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Ascendent ve znamení Býk

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Býka

Lidé narození s ascendentem v Býku bývají podsaditější, s výraznou šíjí, bujnou kšticí a silnější tělesnou konstitucí. Jejich vládnoucí planeta Venuše jim dodává eleganci, krásu a půvab. Rádi se zdobí, v davu bývají pro svůj šarm nepřehlédnutelní.

Tento ascendent může některé větroplachy zvěrokruhu, např. Blížence, Vodnáře nebo Střelce, trochu usazovat a dodávat jim jistou dávku zemitosti, trpělivosti a stálosti. Na druhé straně může vliv ascendentu v Býku zvyšovat sexuální apetit a vyhledávání různých dobrodružných zážitků. Tito lidé nebývají skromní, protože zemní a materiální znamení Býka nutí k většímu zabezpečování sama sebe a svého konta. 

Co milují lidé s ascendentem ve znamení Býka

Mívají větší nároky nejen v oblasti jídla a gurmánství, ale i vytříbeného vkusu a touze vlastnit luxusní věci, krásné obrazy, šperky, starožitnosti a moderní vybavení do domácnosti. Milují i duševní požitky, jako je krásná hudba, tanec a různá divadelní a muzikálová představení.

Často podléhají iluzi, že mají na všechno dostatek času, a ostatním se  tak mohou jevit jako pomalí až líní. Ale může to být i strach z neznáma nebo změn, protože Býk je značně konzervativní, a proto než se pro cokoliv rozhodne, trvá to déle.

Jestliže se někdo narodí s ascendentem ve znamení Býka, může mu toto astrologické postavení pomoci k uzemnění a také k estetickému vnímání světa a přírody. Většinou usiluje o práci a zviditelnění v nějaké umělecké činnosti a snaží se tak ostatním zprostředkovat „krásu“, kterou ho obdařila jeho vládkyně Venuše.

 

Přečtěte si, co je ascendent a jak vás může ovlivnit.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození