zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ascendent v Kozorohu mívají lidé působící vážně i nepřístupně

žena - Panna
Autor: iStock žena - Panna
cernanm , Vydáno: 07.03.2021
Přečtěte si o znamení, které spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Přečtěte si o ascendentu v Kozorohu.

reklama

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Kozoroha

Ascendent v Kozorohu dodává člověku vážnost a serióznost na jedné straně, na druhé straně ale i trudnomyslnost, strohost a zdání uzavřenosti nebo nepřístupnosti. Lidé narození v tomto ascendentu mohou v mládí vypadat starší, než je jejich skutečný věk, a bývají brzy dospělí. Tento trend se obvykle obrací ve středním věku, kdy Kozoroh začne budit dojem mladšího člověka, než kterým ve skutečnosti je.

Kozoroha a lidi s ascendentem v tomto znamení ovládá planeta řádu a zkoušek – Saturn. Proto mohou mít v životě více problémů a jen pomalu a s velkým úsilím dosahují svých cílů, ať již v osobním, nebo pracovním životě. Dá se říci, že se jim opravdu začíná dařit až po čtyřicítce, kdy ze sebe setřesou horu pochybností a nejistot a konečně rozkvetou. Toto postavení přidává člověku houževnatost, píli a chuť v životě něčeho dosáhnout.

  • Témata ascendentu v Kozorohu: Kázeň, stálost, odpovědnost
  • Image: Jsem spolehlivý a kompetentní.
  • Životní moudrost: Kdo se chce dostat do Říma, nesmí zůstat na karnevalu v Benátkách.

V oblasti citů mohou mít problémy, protože nedokážou dát plně najevo své emoce. Okolí nemůže tušit, jaká hloubka citu se v nich skrývá. Bývají také velmi nedůvěřiví a jen tak lehce k svému srdci nikoho nepustí. Jestliže se však jednou rozhodnou, ať již pro partnera, nebo nějaký cíl, jdou za ním s velkou trpělivostí a nasazením – krok za krokem postupují výše a výše. Vše jde pomaleji, než si představují, ale tito lidé mají neoblomnou povahu a svou usilovnou prací většinou dokážou mnohé zvládnout. Jde o velmi čestné, solidní a konstruktivní typy, které se prosadí v souladu s časem, ostatně Saturn je pánem času.

Postoj k manželství a partnerství

Životní svazek je pro něj nevypověditelnou smlouvou s jasně vymezenými právy a povinnostmi. Snaží se, aby dostál všemu, co slíbil. Žádná oběť není pro něj dost velká, aby svazek udržel. Častým a velmi vhodným partnerem je pro něj jedinec narozený ve znamení Raka nebo s ascendentem v Raku.

Jak vypadají lidé s ascendentem v Kozorohu

Co se týče fyzické konstituce, bývají štíhlejší, šlachovití, mají výrazné, trochu ostřejší rysy obličeje.

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

Neznáte svůj ascendent? Vyzkoušejte náš výpočet ascendentu

reklama

Související témata: astrologie , horoskopy , kozoroh , ascendent , Ascendent v Kozorohu , znamení Kozoroha

reklama

Přečtěte si také

reklama