zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Ascendent v Raku

Ascendent v Raku
Autor: iStock Ascendent v Raku
cernanm , Vydáno: 18.02.2016
Přečtěte si o znamení, které spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Přečtěte si o ascendentu v Raku.

reklama

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Raka

Ascendent v Raku přináší člověku citlivost a náladovost. Tito lidé působí na první dojem velmi mile, skromně a zdánlivě poddajně, ale není tomu tak. Račí znamení je autoritativní, snaží se prosadit, ale jaksi nepřímo, oklikou. Ve skrytu duše velmi touží být ostatními váženi a přijímáni. Vystupují sice pasivně, ale v jejich nitru dřímají silné emoce a bohužel také nálady, které se mohou hodinu od hodiny měnit.

Lidé narození s ascendentem v Raku by měli sledovat lunární cykly a být k sobě i ostatním ohleduplnější zvláště v období úplňku a novoluní, kdy bývají jejich emoce přepjaté. Těmto jedincům nelze odepřít starostlivost a až dojemnou mateřskou péči o druhé. V případě, že nemají vlastní rodinu, dokážou se opravdu nesobecky starat i o své přátele, spolupracovníky a známé.

Jsou spolehliví, takže to, co slíbí, nakonec udělají, ale problémem může být čas. V citových otázkách mohou trpět nezpracovanými traumaty z dětství a dokážou jako kouli na noze vláčet za sebou minulost, odpouštět jim totiž činí problémy. Křivdy a ponížení si pamatují, získat si zpět jejich náklonnost a přátelství bývá obtížné. Základem štěstí je pro ně pocit sounáležitosti s určitým prostředím jak v rodině, tak i v práci.

Jak vypadá člověk s ascendentem v Raku

Co se týče fyzického vzhledu, mívají často kulatý, tzv. měsíční tvar obličeje, světlejší vlasy a modré nebo šedé oči. Nebo mívají oválný obličej s úzkým nosem a velkýma zasněnýma očima. Trpí často nadváhou, zvláště se zakulacují v oblasti bříška, charakteristický je také delší trup a kratší končetiny.

 

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

reklama

Související témata: astrologie , horoskopy , ascendent , Ascendent v Raku , znamení Raka

reklama

Přečtěte si také

reklama