zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ascendent v Raku mívají lidé, kteří mohou působit zasněným dojmem

žena - Rak
Autor: Pixabay žena - Rak
cernanm , Vydáno: 07.03.2021
Přečtěte si o znamení, které spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Přečtěte si o ascendentu v Raku.

reklama

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Raka

Ascendent v Raku přináší člověku citlivost a náladovost. Tito lidé působí na první dojem velmi mile, skromně a zdánlivě poddajně, ale není tomu tak. Račí znamení je autoritativní, snaží se prosadit, ale jaksi nepřímo, oklikou. Ve skrytu duše velmi touží být ostatními váženi a přijímáni. Vystupují sice pasivně, ale v jejich nitru dřímají silné emoce a bohužel také nálady, které se mohou hodinu od hodiny měnit.

Lidé narození s ascendentem v Raku by měli sledovat lunární cykly a být k sobě i ostatním ohleduplnější zvláště v období úplňku a novoluní, kdy bývají jejich emoce přepjaté. Těmto jedincům nelze odepřít starostlivost a až dojemnou mateřskou péči o druhé. V případě, že nemají vlastní rodinu, dokážou se opravdu nesobecky starat i o své přátele, spolupracovníky a známé.

  • Témata ascendentu v Raku: Ochota pomáhat, bezpečí, instinkt.
  • Image: Rád pomohu.
  • Životní moudrost: Vlastní domov nad zlato. K čemu se hnát do dálky, když štěstí je tak blízko.

Jsou spolehliví, takže to, co slíbí, nakonec udělají, ale problémem může být čas. V citových otázkách mohou trpět nezpracovanými traumaty z dětství a dokážou jako kouli na noze vláčet za sebou minulost, odpouštět jim totiž činí problémy. Křivdy a ponížení si pamatují, získat si zpět jejich náklonnost a přátelství bývá obtížné. Základem štěstí je pro ně pocit sounáležitosti s určitým prostředím jak v rodině, tak i v práci.

Jak vypadá člověk s ascendentem v Raku

Co se týče fyzického vzhledu, mívají často kulatý, tzv. měsíční tvar obličeje, světlejší vlasy a modré nebo šedé oči. Nebo mívají oválný obličej s úzkým nosem a velkýma zasněnýma očima. Trpí často nadváhou, zvláště se zakulacují v oblasti bříška, charakteristický je také delší trup a kratší končetiny.

Postoj k manželství a partnerství

Člověk s ascendentem v Raku jen obtížně žije sám. Rád navazuje pevné vztahy, po nichž touží celoživotně. Hledá jistotu, trvalou ochranu a bezpečí u někoho, kdo pevně stojí na zemi, u člověka neochvějného a střízlivého ve svých názorech a postojích. Hledá partnera, který by mu kryl záda. Pokud ho najde, cítí se uvolněně, otevřeně, připraven prozkoumat celý svět. Jakmile naváže nějaký vztah, udržuje ho tak dlouho, jak jen to jde. Takového partnera by mohl objevit ve člověku narozeném ve znamení Kozoroha nebo s acendentem v Kozorohu.

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

Neznáte svůj ascendent? Zkuste použít náš výpočet ascendentu.

reklama

Související témata: astrologie , horoskopy , ascendent , Ascendent v Raku , znamení Raka

reklama

Přečtěte si také

reklama