VIDEO: V Cestách domů se možná rozjíždí nový vztah. Andrej a Linda!

Andrej a Linda

Už když Andrej spatřil Lindu poprvé na chodbách hradišťské nemocnice, bylo jasné, že mezi těmi dvěma něco bude. A už je to skoro tady! Dívejte se v pondělí ve 20.15 na další epizodu a už teď se podívejte na malou ochutnávku.

Na jednu stranu je Andrej příjemný jako andělíček, na stranu druhou se ale dokáže zapřít jako buldok. Hlavně když se jedná drogové dealery. S tím bude ale mít trochu problém Dalibor, protože jak víme, potřebuje sehnat pro Sváťu speciální léky. A jediným, kdo je dokáže sehnat, je Bartoš. Jenže právě toho Andrej dostal do vazby hned po svém příjezdu do Hradiště a nemíní ho z ní propustit, ač se Dalibor dušuje, že mu Bartoš přislíbil, že se stane jeho informátorem.

Pan P pořád doráží na Mikuláše a chce po něm dlužnou částku i s úroky. Miky se gangstera ale nebojí. Ovšem jen do momentu, kdy Ema najde ve své pracovně v hospodě U Bety mrtvého oběšeného Krulicha. Ten se ale určitě neoběsil sám a pro každého, kdo o případu něco ví, je evidentní, že je mrtvola vzkazem Pana P pro Mikuláše, ať si s vrácením peněz pospíší.

Mikuláše navíc opouští i Kužel, ten ovšem z vlastních pohnutek, a doporučuje mu, aby si pokud možno rychle sbalil své saky paky a opustil Hradiště, protože už v něm pro něj není bezpečno. Miky se bojí hlavně o Hedu, Lindu a Cyrila, ale nikdo z nich jeho nadšení pro nápad odjet někam hodně daleko nesdílí. Asi proto, že k nikomu z nich není zcela upřímný…

Prohlédněte si fotogalerii:

Sdílejte článek
Štítky nový vztah

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.