Seriály a filmy

15. července 2013 19:00

Petra Kloidová

Prachař ukázal na pódiu bobra aneb Co přineslo natáčení Talentu

Natáčení divadelních kol show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 je za námi. A byla to dlouhá, náročná a hodně zábavná jízda! Na co se můžete těšit?

Osm nejméně dvanáctihodinových natáčecích dní, víc než 350 soutěžících, přibližně stohlavý natáčecí štáb a litry potu. Pevné nervy nejen soutěžících, ale i porotců, kteří viděli denně okolo padesáti talentů, ale i "netalentů".

Rekordy

V letošním Talentu proběhlo několik pokusů o překonání světového rekordu, třeba ve skákání na jedné ruce, přesekávání střešních tašek holou rukou a dalších…

Kdo byl úspěšný a zapíše se do slavné Guinnessovy knihy?

Dog Dancing a jiná zvířátka

Dog dancing se stal jedním z častých vystoupení. A není se čemu divit, americký Talent totiž minulý rok vyhrál právě tým otce a syna, který předváděl psí tanečky. Ale i čeští psi se od loňského roku naučili něco nového a kromě tance začali hrát i frisbee. Kromě psů jsme ale viděli i kachny a kozy... Byl to trochu zvěřinec!

Aktivní porota

A hodně se tentokrát zapojila i porota a moderátoři. Jakub Prachař třeba běhal po pódiu s „bobrem“ na hlavě a ještě k tomu německy zpíval, vyhecovat ke zpěvu se nechala několikrát i Lucie Bílá, ale nejvíc aktivně si natáčení užil porotcovský nováček Leoš Mareš.

Nejenže si nechal vyvěstit budoucnost (a budete se divit, co vše mu vyšlo), rapoval Karla Jaromíra Erbena, založil taneční duo a nechal se přeskakovat od parkurových tanečníků, ale vlezl dokonce i tam, kde mu šlo doopravdy o život!

Leoš versus Jaro

Dva kohouti na jednom smetišti? Možná. Jeden je aktér zábavního průmyslu, druhý rozhoduje o tom, kdo v zábavním průmyslu figurovat bude. Leoš neví, kdo je Nina Simone, na druhou stranu je otevřený novému umění, pro které Jaro, který toho po celém světě viděl už tolik, nemá pochopení ani vlídné slovo. Nemluvě o tom, jak se Leoš "naboural" do Jarova deníku... čímž rozesmál celé divadlo. Resumé? Leoš je roztomile vtipný. Jaro už není tak drsný porotce, který seká hlavy hlava nehlava. Lucie se snaží podporovat do chvíle, dokud ji jako dámu někdo neurazí...

Sexy tanečnice a zpěváci

Sexy tanečnice a tanečníci i muzikanti a hudebnice (a že se jich sešlo) byli v letošním Talentu samozřejmostí. Bude na ně hodně hezký pohled, jak se přesvědčila zblízka i porota, ale hlavně budou poslouchatelní.

A dojde i na výtvarné umění. Čím a na co se bude tentokrát malovat? Budete se divit!

I možné je nemožné?

A pokud si myslíte, že vidět Jara Slávika coby kouzelníka v kostkované košili je nemožné, mýlíte se. I tohle uvidíte na podzim. Leoš Mareš vyvedený z míry a Lucie Bílá, která neměla slov?

Mužské slzy

Kluci nepláčou? Talent je také plný životních příběhů, které vezmou za srdce. Když Miro vyprávěl o momentu, který mu obrátil život naruby, nikdo ani nedutal. Polykali jsme slzy, stejně jako u holky, která zbořila divadlo ve chvíli, kdy si odskočila ze své práce (doplňování zboží). I mužská část poroty ronila slzy, a to se ještě nikdy nestalo...

Ano, i to uvidíte už na podzim!

Česko a Slovensko opravdu MÁ talent a my vás o tom přesvědčíme.

Petra Kloidová a Ondřej Těšínský

Natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 sledují Petra a Ondřej

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.