Vepř – Roční čínský horoskop (2019)

Vepř – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Vodní vepř 1923, 1983

Dřevěný vepř 1953, 1995

Ohnivý vepř 1947, 2007

Zemní vepř 1959, 2019

Kovový vepř 1971

Lidé tohoto znamení se rádi baví, jsou přátelští a především velmi emocionální, proto bývají často citově zranění. Nejsou průbojní, takže se nedokážou prosadit a zejména v mládí trpí nedostatkem ocenění. V zaměstnání jsou přímo požehnáním jako schopní a svědomití podřízení. Vepři jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, a ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní, a proto se raději drží stranou. Jsou citliví, jemní a velkorysí k přátelům, nejsou to výstřední osobnosti a veškeré smyslové požitky včetně umění berou velice vážně. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život velmi důležitý. Pokud se jim nedaří, mají pocit, že nedovedou řádně zastávat své povinnosti a propadají melancholii. Jsou to nenároční lidé a většinou nemívají nepřátele, umějí odpouštět a dovedou poměrně dobře překonat citovou ztrátu. Jsou nároční zejména sami k sobě, a pokud neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu. Pokud jde o módu, mají fantazii a vkus a dbají o svůj vzhled, i když jsou poněkud konzervativní a vyčkávají, až nejnovější výstřelky vyzkouší někdo jiný.

Harmonii a lásku prožívají Vepři nejvíce s Kozou a Zajícem. Velkou přitažlivost pro ně mají rychlí Koně. Velké napětí a také povahovou různost zažívají s Tygrem a Opicí. Ve vztahu s Hadem budou trpět. Zajímavá je pro ně Krysa, ale je příliš komplikovaná a svéhlavá.

Vepř v roce 2019

V nastávajícím roce vaší vlády se dají věci ve vašem životě do pohybu. Možná vše nepůjde úplně pokojnou cestou, ale vaše znamení někdy potřebuje popostrčit, je trochu pomalejší a občas se nedokáže rychle rozhodnout. Přesto očekávejte velké změny, a to především ve vašem hodnotovém žebříčku a názorech na partnerské soužití. U vašeho znamení se změní náhled na smysl života, práci, lásku a obecně i důležitost mezilidských vztahů a propojení. Projdete osobní transformací, která vás učiní svobodnějšími a rozhodnějšími a také sebevědomějšími. Je jisté, že to platí pro ty, kteří na sobě pracují a chtějí svůj život posunout dál, k cílům a přáním, které si předsevzali.

Sdílejte článek
Štítky horoskop