Jak nakreslit S tebou mě baví svět? Dozvíte se v sobotním Máme rádi Česko

Velkolepá zábavná show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit, pokračuje i tuto sobotu ve 20.15. Těšte se na hvězdné hosty z řad zpěváků, herců i moderátorů!

Jako vždy vede tým červených herec a muzikant Jakub Prachař a tým bílých Martin Dejdar. Koho si pozvali jako posily pro své týmy? Jakub vsadil na vyzrálost. Do týmu si pozval krásnou zpěvačku Debbie a moderátory Karla Voříška a Alexandra Hemalu. Kdo z nich zazáří nejvíce?

Martin Dejdar sestavil svůj tým, aby dokázal v soutěži pokrýt absolutně všechny disciplíny. Za nejmladší zde bude vystupovat "Buddy" Jan Brožek, herec z primáckého seriálu Vinaři. Herečka Míša Maurerová bude ozdobou, krasavicí týmu a studnicí vědomostí. Zpěvák Dalibor Janda zase bude expertem přes hudební část soutěže.

Z filmových ukázek se můžete těšit na kultovní Pupendo ("repráky here"), písničkové Drahé tety a já, Kdo chce zabít Jessii? nebo na Fričovu Cestu do hlubin študákovy duše. Ani hudebně nezůstane Máme rádi Česko pozadu. Bude lepší na hádání písníček zpěvačka Debbie nebo Dalibor Janda?

Podívejte se na upoutávku:

Jakub a Martin budou coby kapitáni týmů popisovat tradiční česká jídla. Jak popsat švestkový knedlík? A do čeho se přidává "přeslička"? To se dozvíte v dalším díle oblíbené show.

Čím dokáže Martin Dejdar překvapit Jakuba Prachaře? A v čem je Kuba Prachař podle Martina Dejdara neporazitelný? Jaké předměty měl rád ve škole Jan Brožek? Zazpívá Dalibor Janda svůj hit Hurikán?

Prohlédněte si galerii:

Dívejte se v sobotu od 20:15 na Primě na Máme rádi Česko!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.