Seriály a filmy

27. července 2015 22:00

Petra Kloidová

Castle se objeví na základce! Znáte další slavné vetřelce mezi dětmi?

Zavraždili zmrzlináře! To je zbrusu nový případ, který musí řešit Castle s Beckettovou. A Richarda čeká zvláštní úkol! Inkognito vyráží „lovit svědectví“ na základku. Než zjistíte, jak si povede, připomeňte si pár snímků, v nichž hvězdy vlítly do školy „v převleku“.

Drsný Arnie mezi prcky

Odstartujeme tím „nejstarším“! Už je to 25 let, co bláznivá komedie s akčním superhrdinou vznikla. Arnie mezi caparty, kde skončil poté, co jeho kolegyně onemocněla, hledá syna překupníka drog a vraha Crispa. Jeho manželka totiž se synem a pár miliony dolarů utekla.

Když Arnie nastoupí mezi děcka a později zjistí jistá Joyce, která se mu velice líbí, je právě onou hledanou ženou. Policajt ze školky nepatří k Arnieho majstrštykům, baví však i po čtvrtstoletí. V roce 1991 přitom Arnold zabodoval i na Kid´s Choice Awards! To jsou věci.

Tak tohle nás dostalo – Arnold Schwarzenegger jako zajíček :-)

Stydlivá a bez pusy

Skvělá reportáž ze střední školy - to je cíl mladé novinářky Josii ve filmu Nepolíbená. V Chicago-Sun Times chce zazářit a tak nezbývá, než vydat se mezi středoškoláky a tvářit se, že je jednou z nich - tedy osmnáctkou. Josii pomalu zapadá a má tajemství…

Nikdo jí nikdy nedal pusu. A na škole by se zrovna adept našel! Lehká, ale roztomilá komedie s Drew Barrymore disponuje zábavnými scénami, mile dojemným závěrem a sympaticky trhlou hlavní hrdinkou. Pro dámy pak není nouze ani o pěkné chlapy. Co si od romantické komedie přát víc?

Fuck you, pane učiteli!

Něco jiného než svědectví, lidi nebo inspiraci hledá sexy zloděj v německé, dva roky staré, komedii Fakjů, pane učiteli. Hlavnímu hrdinovi totiž nad místem, kde jeho přítelkyně zakopala lup, zatímco seděl v base, postavili tělocvičnu. A Zekimu tak nezbývá, než se vydávat za suplujícího učitele, pokoutně se prokopávat k cennostem…a taky krotit bandu náctiletých „smradů“. A dojde přitom na pořádnou nálož srandy! Fakjů pane učiteli, přilákalo, do německých kin víc jak 5 milionů diváků, což musí dvojnásob těšit právě představitele hlavního hrdiny Elyase M´Bareka. Fešný herec totiž před natáčením „dostal“ osobního trenéra a tvrdě makal na tom, aby nabral svaly a měl parádní hrudník.

A co čeká Richarda Castla?

Uvidíte v úterý od 20:15 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.