Seriály a filmy

30. května 2013 22:21

Markéta Zídková

Nová moderátorská dvojice Klára a Karel zažila dopoledne plné kouzel

Nová moderátorská dvojice Zpráv FTV Prima, Karel Voříšek a Klára Doležalová, spolu s reportérkou TOP STAR magazínu Evou Decastelo si dokonce zahráli v kouzelnickém vystoupení Pavla Kožíška v Divadle kouzel v Líbeznicích. Na představení pozvali děti z dětského domova ve Staňkově.

Televize Prima je na sobotní Den dětí náležitě připravená! V rámci Kouzelného dne dětí se totiž diváci mohou těšit například na skvělé Příšerky s.r.o., komedii Sněžní psi nebo naprosto úžasné Letopisy Narnie: Princ Kaspian. A právě v době blížícího se Dne dětí chtěli primáčtí moderátoři udělat radost alespoň některým z nich, a tak pozvali děti z dětského domova ve Staňkově na kouzelnické představení Pavla Kožíška do Divadla kouzel v Líbeznicích. Nejenže se všichni skvěle bavili a společné dopoledne si moc užili, během představení si dokonce společně zakouzlili!

„Pomáhám vícero dětským domovům a nad domovem ve Staňkově mám patronát už spoustu let. Když je nějaká vhodná příležitost, rád je vezmu na zajímavou akci nebo za nimi do domova zajedu. Na kouzla věřím, bez nich by byl život podstatně nudnější. A nemusejí se dít jen na jevišti, dnes a denně se dějí věci mezi nebem a zemí, které se dají vysvětlit jen tím, že se muselo stát nějaké kouzlo. Už jako malý kluk, když jsem chodíval do cirkusu nebo do divadla, jsem měl vždycky strach z toho, že mě někdo vytáhne na jeviště. Protože se této situace bojím, vždycky ji na sebe přivolám. Pavel mě v divadle vezme na jeviště pokaždé a já jsem vždycky nucený svůj strach překonat. Takže Pavel mi vlastně postupně léčí mou fobii,“ vysvětloval Karel Voříšek.

Na jevišti si zakouzlila i Eva Decastelo. „Pavla znám dlouho, nebála jsem se, co mi provede, nebo že mi nějak ublíží. Protože moje děti Michálek a Zuzanka milují kouzla stejně jako já, vmetelily se na jeviště za mnou. A Pavel měl co dělat, aby se soustředil na kouzlení a aby mu mé děti rekvizity samým nadšením nerozebraly,“ říkala.

„Největší kouzlo, jaké jsem zažila v poslední době? Myslela jsem si, že už pomalu půjdu do moderátorského důchodu. Ale místo toho jsem se najednou ocitla v hlavní zpravodajské relaci vedle Karla Voříška. Když jsem dnes stála na jevišti, tušila jsem, že z pušky, kterou na mě Pavel míří, něco vyletí. Ale že vyletí tak dlouhý plyšový had, jsem opravdu nečekala. A pořádně jsem se lekla. Den dětí budu trávit s rodinou v Praze, půjdeme na nějaký oběd a pak si užijeme hezké odpoledne. Nemůžeme bohužel vyjet nikam pryč, protože 2. června už opět moderuju zprávy,“ dodala Klára Doležalová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.