TOP 5 filmů z iPrima.cz. Tyto doporučujeme na listopad

Na iPrima.cz si můžete kdykoliv přehrát online na 400 prvotřídních českých i zahraničních filmů. Pro inspiraci jsme vybrali pět snímků, které by vám v našem archivu neměly uniknout.

Po čem muži touží

Užijte si online například novou českou komedii Po čem muži touží, v níž hlavní hrdina, suverén Karel, vysloví osudovou větu: Chci bejt ženská! Souhra okolností a tajemná vědma Zoltana mu jeho přání splní. V hlavních rolích Táňa Pauhofová, Jiří Langmajer a Anna Polívková:

Ztracen v džungli

Poutavě zpracovaný film, v němž chce mladý Yossi (Daniel Radcliff) na cestách po světě uniknout rutině a nudě západoevropského života, zaručeně uspokojí příznivce dobrodružných filmů.

V bolívijské metropoli La Paz potkává Yossi nové parťáky a tajuplného průvodce. Ten je vezme na expedici do neprobádaných míst amazonského pralesa. Prý v něm mohou nalézt neznámý indiánský kmen a možná i naleziště zlata. Jenže uprostřed divočiny průvodce zmizí, skupina cestovatelů ztroskotá na divoké řece. Krásná příroda se proměňuje v zelené peklo. Džungle má jasný vzkaz: sem lidé nepatří.

Fakjů pane učiteli 3

Veleúspěšnou sérii komedií Fakjů pane učiteli vede do finále Zeki, samozřejmě za doprovodu celé studentské party a nové učitelské náhrady.

Zeki Müller (Elyas M'Barek) byl jako učitel-samouk vždy zastáncem drsných a nezvyklých metod. Přiměřené násilí na žácích mu nikdy nebylo cizí. Ať už po nich střílel, nasazoval jim pouta, využíval elektrošoky, nebo je dokonce nutil se něco ve škole naučit. Ale teď, v třetím díle filmové série, přichází okamžik pravdy. Goethovu gymnáziu ubývají studenti a od dalšího školního roku mu hrozí zavření...

Cizinec ve vlaku

Michael McCauley žije spokojeně nudný rodinný život bez jakýchkoliv výkyvů. Prodává pojištění, s rodinou žije za městem a do práce a zpátky dojíždí pravidelným vlakem. Každý den, už deset let, co odešel od policie. Dnešní den se moc nepovedl a stejně jako vždycky nastupuje do vlaku a těší se domů. Zdraví známé průvodčí i známé tváře. Dveře se zavřou, vlak se rozjede z nádraží a nic ještě nenasvědčuje tomu, že tahle cesta bude úplně jiná a že postava Liama Neesona si během ní sáhne na dno fyzických i psychických sil.

Escobar

Opravdu poutavě zpracovaný thriller o legendárním narkobaronovi. Pablo Escobar byl brutální zločinec, bezohledný vrah a vládce kokainového impéria. Ve své době byl jeden z nejbohatších lidí planety. A také jeden z nejnebezpečnějších! Příběh tohoto důležitého cíle pro americké tajné služby vás zaručeně zaujme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.