Seriály a filmy

20. listopadu 2015 09:58

Petra Kloidová

V pondělí bude Marek vzteky bez sebe. Popere se o Terezu?

Marek v poslední době ztrácí svou pracně vybudovanou půdu pod nohama. Z upjaté Terezy se postupně stává žena, která si umí užít život. Bohužel ne díky Markovi. Roman leze svému nejlepšímu kamarádovi pořádně do zelí.

Sázku o to, že Roman udělá z Terezy Skálové zase ženu, jež si bude ráda užívat života, Marek tak trochu nedomyslel. Romanovi se začalo dařit na všech frontách. Terezu v Praze dokonce políbil a teď spolu odjeli na noční výlet s hausbótem. Marek o ničem neví a marně druhý den ráno hausbót hledá.

Když se vysmátá Tereza společně s Romanem vrací to ráno do Přístavu, jde do něj pořádný vztek. Začíná si uvědomovat, že problém je daleko větší, než si myslel. Zdá se mu, že Tereza se do Romana opravdu zamilovává. Neví si rady, a tak se ptá Josého na jeho názor. Ten mu však moc neporadí.

S Romanem ho pak čeká pořádná hádka na téma Tereza a možná dojde i k pořádné rvačce. Ale to uvidíte už v pondělí ve 20.15!

Krupice s Markem zažije něco podivného

Nejenže je Marek zklamaný ze svého manželství, které nechal až příliš dlouho u ledu, ale i ze svého nejlepšího kamaráda. Toho si je Tereza vědoma a dává mu to pořádně sežrat. Návrat Krupice k Pepovi ho také příliš nepotěšil. Během jednoho večera Krupici nařkne z toho, že nemá sílu Pepu opustit. Pohádají se, ale Marek se přijde podívat. Ve chvíli, kdy se Pepa s autem před chatou, se Marek odváží udělat něco velice nezvyklého.

Johana je znovu atakována expřítelkyní Petra

Fakta ex, řekli by v Sexu ve městě a Johana toto prožívá na vlastní praxi. Ambiciózní přítelkyně Petra, Alice, znovu udeří. Dokonce se podívá až k Johaně do pražského bytu. Petr se s ní totiž opravdu rozešel a Alice mu předá poslední text. Johana je z celé situace celá nesvá a cítí se nejistá. Petr ji zahraje píseň, která je však od Alice a rozhodne se odejít...

Další díl Přístavu uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.