Video: Krupice má velké tajemství

Pavlína Krupičková má tajemství, které v sobě už nějakou dobu tutlá. V ukázce na středeční Přístav uvidíte, že to nejspíš není to, co si v prvotní chvíli myslíte. Podívejte se na video.

Ve středu uvidíte další díl Přístavu už ve 20.15 na Primě!

V Přístavu se chystá jak pánská jízda, tak i dámská jízda. Dámy už se nemohou dočkat divadelního večera, ale jsou trochu otrávené z toho, že jejich muži nejedou.

Krupice se může přetrhnout, aby stihla všechny místní ženy správně ostříhat a vyfoukat. Na foukanou dorazí i Tereza, která se v Přístavu pomalu zabydluje. Začne se ptát Krupice na její život. Diváci se tak dozví tajemství, které Krupici pořádně trápí. Podle Terezy by Krupice měla rychle jednat.

Je pravda, že se Pavlína poslední dobou s Pepou hádá čím dál tím častěji. Pepa se chce stát otcem za každou cenu, zatímco na Pavlíně je vidět, že se do své mateřské role příliš nehrne.

Podívejte se, co je u Krupice všechno:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.