Horoskopy

15. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 15. 8. – symbol Trubka

Den, kdy můžeme správně vyhodnotit získané informace. Jsme spojeni se svými neviditelnými rádci. Konečně vyřešíme různé pracovní a obchodní záležitosti. Na dnešek si naplánujeme i důležité aktivity týkající se financí. Příznivý začátek nových projektů, které skončí zdarem.

Luna v Kozorohu - přibývá

Strohá Luna v Kozorohu nás nutí dávat věci do pořádku. Dokážeme vše dobře zorganizovat a dotáhnout do zdárného konce.

Jsou prázdniny, užíváme si výlety, poznáváme nová místa. Uděláme si čas na kadeřníka; je to osvědčený tip - barva, melír a sestřih opravdu vydrží déle; takže i ušetříme. Nezanedbáváme pokožku těla, nehty, zbavujeme se nadbytečných chloupků.

V těchto dnech je tzv. živnou kvalitou sůl, její působení v našem těle je silnější. Můžeme jíst více slaných pokrmů, ale platí to jen pro ty, kdo nemají problémy s ledvinami, klouby atd. Sbíráme houby, a uděláme si houbovou smaženici nebo kubu s kroupami.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. Příjemnou kombinací je šedá s růžovou. Z minerální šíře můžeme vybrat achát nebo růžový křemen. Vyzkoušejme vůni kardamomu nebo zklidňující meduňku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.