Horoskopy

21. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 21. 4. – symbol Had

Dnešek bude náročný, čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o čistotu duševní i fyzickou. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Den před úplňkem nás mohou tížit problémy a neřešené záležitosti. Neměli bychom podléhat lítosti ani strachu.

Luna ve Vahách – přibývá

Neřešíme problémy pracovní ani osobní, vyhledáváme příjemné podněty, které nám přinášejí radost. Zajdeme si do divadla nebo si v klidu domova pustíme své oblíbené CD či film. Ve dnech Luny ve Vahách má mimořádnou účinnost čištění pleti.

V cyklu přibývající Luny se snažíme vyhnout všemu, co zatěžuje organismus, například hůře stravitelným potravinám. Dopřáváme si jídlo s vlákninou, přidáme do jogurtu, tvarohu nebo kaše psyllium. Našim ledvinám prospějí fazole – připravíme si fazolový salát nebo polévku.

Barvy, které pro dnešní den můžeme zvolit, jsou písková, okrová a modrá.

Krásným kamenem nové doby je celestín a pro čištění minulosti poslouží amonit.

Ženskou energii podpoří jantar nebo měsíční kámen.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.