Sex a vztahy

2. listopadu 2015 04:45

Lucie Průchová

On a jeho tajné milostné fantazie

On a jeho tajné milostné fantazie

Ve světě fantazie podbarveném hříšným nádechem chtíče je možné naprosto všechno. Můžete milému zahnout, prožít sex s ženou nebo vyzkoušet léty prověřeného milence. Vydejte se spolu s námi za hranice všední reality, vezmeme vás na výlet, kde nahlédneme pod oponu milostných přání našich mužů.

Nevšední milostné variace aneb S tebou chci zkusit naprosto všechno

Velká část mužů si velmi často v mysli přehrává, jaké by to bylo objevit to či ono se svou stávající partnerkou. V představách tak kuje plány, jak si zahrajete na rozpustilou lolitku nebo se konečně odvážíte dát mu příležitost k tomu, aby vás mohl hltat pohledem při masturbaci. Zdá se vám to zvláštní? Není důvod, pokud je muž ve vztahu spokojený, přeje si poznávat erotická zákoutí jedině s vámi. Je to totiž snadněji realizovatelné, a navíc ta představa, že jednou to možná přijde, je hříšná už sama o sobě.

To mimo jiné potvrzuje i Pavel: „Když jsem byl single, moje erotické představy neměly určitou ženu, představoval jsem si nějakou lákavou roštěnku, teď ale nemusím. V hlavě spřádám představy o tom, jak můj zlatý déšť zkropí Ivetu, ta však o tom všem prozatím netuší,“ svěřuje se sympatický brunet, co propadl programování (35).

Sex s jinou ženou, nejčastěji s tou, kterou zná!

Muže občas láká něco neslušného a vůbec jim nepřekáží, že u tohoto typu fantazírování se skrývá neslušnost umocněná na druhou. Velmi často se v představách odvážné rychlovce oddává s vaší sestrou, nejlepší kamarádkou, nebo dokonce vaší matkou. U této varianty si však přejeme, aby to zůstalo maximálně u snění.

Orál se vším všudy a až do konce, prosím!

Pánové o této praktice sní, touží po ní a nedává jim spát ani ve světě fantazie. Pořád tak nějak čekají na tu, která vzejde z jejich představ a ukáže jim, že realita je skutečně opojnější. Krásná ženská (to jednoznačně vy splňujete) vysvobodí jeho erekci z kalhot a začne se jí maximálně věnovat. Nevynechá jediné citlivé zákoutí, právě naopak, bude ho hýčkat. Hladově se bude ládovat penisem, mazlivě ho líbat, sát, laškovně dráždit zuby (tady ale opatrně) a pak, až to přijde, neucukne, ale nastaví tvář nebo otevře ústa a všechno to do poslední kapky spolyká a ještě si mlsně olízne rty. Po tomto chlapi skutečně touží a možná je na nás ženách, vzít jejich přání jako výzvu a nebát se toho, když skutečně není důvod. Když mu tuto fantazii ukradnete a zrealizujete, bude vás milovat snad ještě víc, a to se podle nás jednoduše vyplatí, nemám pravdu?!

Mladá nebo starší milenka

Mladý chce starší a starší mladší, tak to mužům prostě diktuje příroda. Nezkušeného zajíčka provede světem rozkoše znalá milenka, co mu ukáže i to, na co ještě nestačil pomyslet, kdežto postarší gentleman se touží sexuálně nastartovat pohledem na mladé, pružné a pevné tělo.

Dvě ženy najednou – stane se z něj skromný sultán

Aspoň jednou v životě chce každý chlap ochutnat, jaké je to, když si s ním hrají dvě roztoužené ženy a on naopak s nimi. Ze začátku se může dostat do varu tím, jak se dvě samičky mazlivě líbají, hladí si ňadra a umně lízají své lasturky. A jakmile jeho stožár zahájí pátrací akci směrem nahoru, sesypou se na ten přírodní úkaz jako hladové vosy na bonbon. A nemusíme ani začínat o tom, že vědomí, že jednou jeho mužství mizí v jedné a pak zase ve druhé, je tím, co ho absolutně dostává do kolen.

Anální sex: Aneb zadní komnata opředená rozkošným tajemstvím a věčné tabu žen!

Stále velká většina žen o něm nechce ani slyšet a muži o něm zase pro změnu nechtějí ani tak mluvit, jako jej provozovat. Vždyť proč taky ne. Anální prostředí je nekompromisně uzounké (ne jako vagína, která se vstřícně přizpůsobí každé velikosti) a už pouhé vědomí, že se jedná o něco neobyčejného, si koleduje o rychlý orgasmus. A když nečekaně dorazí, no stres, nemusí dorážení stopnout, tady se může do sytosti vydovádět.

Moje soukromá subinka!

Absolutně neremcá a se vším souhlasí, i když by raději možná řekla ne. Poslušně muži provede deep throat, nastaví se mu všech krkolomných polohách a ještě přitom bude toužebně sténat a vzdychat. Ano, tohle je ztělesněný sen všech rozumně smýšlejících mužů.

A pak je tady prostor pro hrubou, neotesanou a přitom tak sexy dominu!

On si nedovolí si ani pípnout, natožpak protestovat. Je oděna v přiléhavém latexu, vlasy má černé jako uhel a v ruce třímá bičík. Možná si budete říkat, jakého chudáka mohou takové praktiky vzrušovat a dopředu toho dotyčného zatracujete. Musíme vás ale vyvést z omylu, vesměs po tomto všem touží páni tvorstva, které pronásleduje profesní úspěch. O tyto praktiky často usilují vrcholoví manažeři, vlastníci koncernů, ale i ti, co mají dost věčného delegování a chtějí aspoň někde poslouchat a být vedeni.

-lz

Sdílejte článek
Štítky milenec fantazie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.