Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

On a jeho tajné milostné fantazie

1/8: Nevšední milostné variace aneb S tebou chci zkusit naprosto všechno
Co byste měli zažít?

Velká část mužů si velmi často v mysli přehrává, jaké by to bylo objevit to či ono se svou stávající partnerkou. V představách tak kuje plány, jak si zahrajete na rozpustilou lolitku nebo se konečně odvážíte dát mu příležitost k tomu, aby vás mohl hltat pohledem při masturbaci. Zdá se vám to zvláštní? Není důvod, pokud je muž ve vztahu spokojený, přeje si poznávat erotická zákoutí jedině s vámi. Je to totiž snadněji realizovatelné, a navíc ta představa, že jednou to možná přijde, je hříšná už sama o sobě.

To mimo jiné potvrzuje i Pavel: „Když jsem byl single, moje erotické představy neměly určitou ženu, představoval jsem si nějakou lákavou roštěnku, teď ale nemusím. V hlavě spřádám představy o tom, jak můj zlatý déšť zkropí Ivetu, ta však o tom všem prozatím netuší,“ svěřuje se sympatický brunet, co propadl programování (35).

2/8: Sex s jinou ženou, nejčastěji s tou, kterou zná!
Ne, opravdu se nebudeme bavit o vyšívání a pletení.

Muže občas láká něco neslušného a vůbec jim nepřekáží, že u tohoto typu fantazírování se skrývá neslušnost umocněná na druhou. Velmi často se v představách odvážné rychlovce oddává s vaší sestrou, nejlepší kamarádkou, nebo dokonce vaší matkou. U této varianty si však přejeme, aby to zůstalo maximálně u snění.

3/8: Orál se vším všudy a až do konce, prosím!
Orální sex může být při milování výborná předehra nebo dohra

Pánové o této praktice sní, touží po ní a nedává jim spát ani ve světě fantazie. Pořád tak nějak čekají na tu, která vzejde z jejich představ a ukáže jim, že realita je skutečně opojnější. Krásná ženská (to jednoznačně vy splňujete) vysvobodí jeho erekci z kalhot a začne se jí maximálně věnovat. Nevynechá jediné citlivé zákoutí, právě naopak, bude ho hýčkat. Hladově se bude ládovat penisem, mazlivě ho líbat, sát, laškovně dráždit zuby (tady ale opatrně) a pak, až to přijde, neucukne, ale nastaví tvář nebo otevře ústa a všechno to do poslední kapky spolyká a ještě si mlsně olízne rty. Po tomto chlapi skutečně touží a možná je na nás ženách, vzít jejich přání jako výzvu a nebát se toho, když skutečně není důvod. Když mu tuto fantazii ukradnete a zrealizujete, bude vás milovat snad ještě víc, a to se podle nás jednoduše vyplatí, nemám pravdu?!

4/8: Mladá nebo starší milenka
sexnajednunoc3

Mladý chce starší a starší mladší, tak to mužům prostě diktuje příroda. Nezkušeného zajíčka provede světem rozkoše znalá milenka, co mu ukáže i to, na co ještě nestačil pomyslet, kdežto postarší gentleman se touží sexuálně nastartovat pohledem na mladé, pružné a pevné tělo.

5/8: Dvě ženy najednou – stane se z něj skromný sultán
Skupinový sex je fantazie 15 % žen.

Aspoň jednou v životě chce každý chlap ochutnat, jaké je to, když si s ním hrají dvě roztoužené ženy a on naopak s nimi. Ze začátku se může dostat do varu tím, jak se dvě samičky mazlivě líbají, hladí si ňadra a umně lízají své lasturky. A jakmile jeho stožár zahájí pátrací akci směrem nahoru, sesypou se na ten přírodní úkaz jako hladové vosy na bonbon. A nemusíme ani začínat o tom, že vědomí, že jednou jeho mužství mizí v jedné a pak zase ve druhé, je tím, co ho absolutně dostává do kolen.

6/8: Anální sex: Aneb zadní komnata opředená rozkošným tajemstvím a věčné tabu žen!
Muži anální sex milují. I vy si ho můžete užít

Stále velká většina žen o něm nechce ani slyšet a muži o něm zase pro změnu nechtějí ani tak mluvit, jako jej provozovat. Vždyť proč taky ne. Anální prostředí je nekompromisně uzounké (ne jako vagína, která se vstřícně přizpůsobí každé velikosti) a už pouhé vědomí, že se jedná o něco neobyčejného, si koleduje o rychlý orgasmus. A když nečekaně dorazí, no stres, nemusí dorážení stopnout, tady se může do sytosti vydovádět.

7/8: Moje soukromá subinka!
Proč chtějí spíš orální sex, než klasiku?

Absolutně neremcá a se vším souhlasí, i když by raději možná řekla ne. Poslušně muži provede deep throat, nastaví se mu všech krkolomných polohách a ještě přitom bude toužebně sténat a vzdychat. Ano, tohle je ztělesněný sen všech rozumně smýšlejících mužů.

8/8: A pak je tady prostor pro hrubou, neotesanou a přitom tak sexy dominu!
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

On si nedovolí si ani pípnout, natožpak protestovat. Je oděna v přiléhavém latexu, vlasy má černé jako uhel a v ruce třímá bičík. Možná si budete říkat, jakého chudáka mohou takové praktiky vzrušovat a dopředu toho dotyčného zatracujete. Musíme vás ale vyvést z omylu, vesměs po tomto všem touží páni tvorstva, které pronásleduje profesní úspěch. O tyto praktiky často usilují vrcholoví manažeři, vlastníci koncernů, ale i ti, co mají dost věčného delegování a chtějí aspoň někde poslouchat a být vedeni.

-lz