Sex a vztahy

15. srpna 2015 04:40

Lucie Průchová

Tato mužská chlouba je novou hvězdou webové videopůjčovny!

Webová videopůjčovna Netflix, která údajně míří i do Čech a nejpozději příští rok nám prý nabídne své služby, nyní získala pecku a sledovanost určitě několikanásobně stoupne.

Za vzrůstající návštěvností je tento charismatický chlap – Joaquin Ferreira. Kdo to vlastně je? Jsme rádi, že se ptáte. Joaquin se narodil v Argentině, je bývalým hráčem ragby, který se nyní živí herectvím. Nedávno dostal hlavní roli na Netflixu v originální show Club de Cuervos, která je ve španělském jazyce.

Děj ukazuje rodinné sváry mezi dědici fotbalového klubu poté, co zemře majitel. Joaquin zde hraje fotbalistu „El Potro.“

Zřejmě souhlasil s tím, že se objeví v některých scénách úplně nahý, a musíme uznat, že se opravdu nemá za co stydět. Proč by se neukázal, když je co ukazovat.

Neohrožení uživatelé internetu však začali některé z jeho scén šířit internetem. GIFy jeho penisu v celé své kráse putují světem. Doputovaly i k nám a tady jsou.

Přece vás o něco takového nemůžeme ochudit! To se opravdu nevidí každý den – krásný muž s dokonalým tělem a ještě pořádnou „výbavičkou.“

Vzkaz pro všechny ženy a holky: Nevěšte hlavu, tady je důkaz, že něco takového opravdu existuje!

Sdílejte článek
Štítky Argentina Netflix Česko

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.