Rekapitulace VyVolených: Romana to nezvládá

Ve čtvrtek jste viděli další Rekapitulaci VyVolených. Obyvatelům vily začíná docházet jedna věc Bude to ještě obrovský konkurenční boj. A i díky tomu zase přišly slzy...

Romana před pár dny přišla do vily jako velká voda, která nikoho nepustí ke slovu, ale už za nějakou chvíli skončila v slzách, když začala s Nikol vzpomínat na svého syna a další nejbližší. Dokonce se svěřila, že se svým přítelem má problémový vztah. To, co se stalo ve čtvrtek večer po Volbě dalších tří krásných žen, by nikdo nečekal. Když Romana viděla svoji krásnou a štíhlou konkurenci, upadla do zoufalství. Dokonce se znovu rozplakala.

Dnes se nezapomeňte dívat na Zprávy z vily v 19.40 a ve 20.15 uvidíte, jak se nové soutěžící Eva a Pavlína stěhují do vily.

Vladko jako španělský učitel

Vladko se chopil s radostí dalšího úkolu. Jelikož žil několik let ve Španělsku a tuto zem miluje stejně jako Českou republiku, měl své VyVolené naučit španělsky. Všechny nás překvapilo, že Vladko vládne dokonalým jazykem. VyVolení dokonce zapomněli na svou zabijáckou rozcvičku hned po ránu, kterou udýchával snad jen Martin. Alespoň něco, Martine!

Podívejte se na Love rekapitulace toho nejzajímavějšího:

Rekapitulace na Prima love můžete vidět takto:

pondělí + středa: Rekapitulace od 21.20 hod.

úterý + čtvrtek: Rekapitulace od 21.50 hod.

Pátek + sobota: Rekapitulace vždy po hlavním filmu

Sledujte, co se děje ve vile právě teď na webu VyVolených!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.