Rekapitulace VyVolených: Romana to nezvládá

Ve čtvrtek jste viděli další Rekapitulaci VyVolených. Obyvatelům vily začíná docházet jedna věc Bude to ještě obrovský konkurenční boj. A i díky tomu zase přišly slzy...

Romana před pár dny přišla do vily jako velká voda, která nikoho nepustí ke slovu, ale už za nějakou chvíli skončila v slzách, když začala s Nikol vzpomínat na svého syna a další nejbližší. Dokonce se svěřila, že se svým přítelem má problémový vztah. To, co se stalo ve čtvrtek večer po Volbě dalších tří krásných žen, by nikdo nečekal. Když Romana viděla svoji krásnou a štíhlou konkurenci, upadla do zoufalství. Dokonce se znovu rozplakala.

Dnes se nezapomeňte dívat na Zprávy z vily v 19.40 a ve 20.15 uvidíte, jak se nové soutěžící Eva a Pavlína stěhují do vily.

Vladko jako španělský učitel

Vladko se chopil s radostí dalšího úkolu. Jelikož žil několik let ve Španělsku a tuto zem miluje stejně jako Českou republiku, měl své VyVolené naučit španělsky. Všechny nás překvapilo, že Vladko vládne dokonalým jazykem. VyVolení dokonce zapomněli na svou zabijáckou rozcvičku hned po ránu, kterou udýchával snad jen Martin. Alespoň něco, Martine!

Podívejte se na Love rekapitulace toho nejzajímavějšího:

Rekapitulace na Prima love můžete vidět takto:

pondělí + středa: Rekapitulace od 21.20 hod.

úterý + čtvrtek: Rekapitulace od 21.50 hod.

Pátek + sobota: Rekapitulace vždy po hlavním filmu

Sledujte, co se děje ve vile právě teď na webu VyVolených!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.