Býk – Měsíční horoskop (březen 2024)

Býk březen

Váš partner vám dlouhodobě vyčítá, že jste stále v práci a vy tvrdíte, že tomu tak není. Jenže tento měsíc to bude o to složitější, že budete mít nějaké nové projekty v práci a budete tím nadšeni, ale na druhou stranu vás čekají rodinné záležitosti a vy se budete muset rozhodnout, zda práce, nebo rodina.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Moudrost měsíce

„Jsem ráda sama sebou.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Beran

S kým budete mít problémy

Panna

Vztahy

Vaše práce vám dlouhodobě zasahuje do vašeho vztahu a vy před tím zavíráte oči. Úspěch ve vztazích mít nebudete, ale v práci se vám bude dařit a možná přijde i v půlce měsíce nová nabídka. Ve vztahu tak dojde k vysvětlování a možná i menší hádce. Uvědomte si priority.

Práce

Práce vás bude bavit už na začátku měsíce a budete si to užívat. V půlce měsíce se všechno zrychlí a změní a je možné, že na konci měsíce budete uvažovat o odchodu nebo nějaké změně ve vaší práci. Tato změna by měla být k užitku a měla by vám přinést spokojenost a peníze.

Peníze

Peníze pro vás budou spíše radostí než starostí. Hned na začátku měsíce přijde nějaký nový zdroj peněz a vy si budete užívat finanční klid a pohodu. Nebude potřeba nic řešit.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Kašel, fialová.

Podívejte se, co přinese březen podle kartářky Helen Stanku:

Přečtěte si také