Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 18. 9. 2022

Blíženci 18. 9. 2022

Nerozšiřujte dobré zprávy příliš rychle, Blíženci. I když je to vzrušující, nic ještě není potvrzeno. Schovejte si tuto informaci pod pokličku, dokud nebude rezervováno letadlo nebo dokud nebudete mít pracovní nabídku v písemné podobě. Ať už je dobrá zpráva jakákoli, je to přesně to, co vám lékař předepsal, abyste si zvedli sebevědomí.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Mezi vámi a vaším partnerem může dnes panovat vážná atmosféra. Pokud jste si potřebovali promluvit o nějaké události, která se nedávno stala a o které jste dosud nic neřekli, je možná ten správný čas. Budete se díky tomu cítit mnohem lépe a lépe se bude cítit i váš partner.

Práce

Vaše myšlení je jasné a logické, což vám pomáhá vyřešit obtížné otázky, se kterými se potýkáte. Klíčem k úspěchu je nedovolit svému egu, aby se postavilo do cesty vaší skutečné cestě. Dělejte rozhodnutí, která podporují vaši skutečnou vnitřní duši, ne vaše ego.

Peníze

Možná jste se snažili přijít na způsob, jak získat peníze na nový podnik, a nyní je to možná možné. To je skvělá doba pro vyřízení posledních plateb, které možná budete muset provést, a zároveň pro hledání způsobů, jak se spojit s možnými investory. Snaha o získání finančních prostředků by měla zahrnovat on-line a e-mailovou složku.

Zdraví

Je důležité dbát na to, aby vaše klouby měly dostatek pohybu a nebyly příliš zatěžovány. To je důležité zejména proto, že mnozí z nás vedou sedavý způsob života. Jóga je ideálním cvičením pro posílení celého těla, pro zpevnění svalů a pro udržení pružnosti. Pravidelné cvičení jógy vám může v budoucnu ušetřit čas i peníze a výrazně podpořit vaši každodenní pohodu. Preventivní opatření, jako je toto, jsou nutností, nikoli luxusem!

Přečtěte si také