Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 21. 9. 2022

Blíženci 21. 9. 2022

Problémy v rodině vás možná přiměly pohrávat si s myšlenkou na přestěhování nebo alespoň na nějaké změny v domácnosti. Někdo z vašich blízkých k vám nebyl upřímný, Blíženci, a to vás také trochu skličuje. V hlavě se vám honí co nejvíce nápadů, ale dnes nedělejte žádná rozhodnutí. Není na to vhodná doba. Počkejte, až budete v pozitivnějším a optimističtějším rozpoložení.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní den ve vás může podpořit vřelý a dobročinný pocit. Pokud jste se ke svému cukrovému miláčkovi chovali trochu odtažitě a rezervovaně, možná byste měli udělat laskavou věc a zkusit si s ním pro změnu promluvit. Možná se však nedočkáte žádné odezvy, protože už je možná unavil váš lidumilný pohled, který miluje celý svět, ale je zcela ignoruje.

Práce

Ujistěte se, že máte při práci poblíž hudbu. Vyberte si něco uklidňujícího a relaxačního. Pokud hudba není v práci povolena, zvažte pořízení sluchátek. Když se při práci odpojíte od okolního světa, bude vám den ubíhat mnohem lépe.

Peníze

Máte určité problémy, pokud jde o váš domácí život a vnitřní emoce. Možná se obáváte, zda si nyní budete moci dovolit svůj životní styl nebo si dokonce udržet svůj domov. Díky harmonickému vesmíru však budete schopni refinancovat, získat další finanční prostředky nebo požádat o půjčku, pokud to budete potřebovat. Je to šťastná doba, tak se neostýchejte.

Zdraví

Dávat si výhodu pochybností je něco, s čím všichni někdy potřebujeme pomoci. Protože se tolik snažíme o lepší budoucnost pro sebe a své blízké, máme tendenci soudit přísně. Břemeno odpovědnosti však neleží jen na vás! Dopřejte si svobodu a starejte se především o sebe, ne o celý svět. Denně si kontrolujte svůj jídelníček a pohybový režim. To je skutečná osobní zodpovědnost!

Přečtěte si také