Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 26. 8. 2022

Blíženci 26. 8. 2022

Blíženci, náhlý pocit lásky k vašemu domovu by vás mohl přimět k rekonstrukci. Mohla by vás potkat zpráva o náhlém štěstí, které se týká člena rodiny. Je pravděpodobné, že se to nějakým způsobem dotkne celé rodiny, takže zatímco budete mít radost za svého příbuzného, mějte radost i za sebe. Nedivte se, když pocítíte závist. Jste přece jenom lidé.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná se s denní planetární konfigurací vyrovnáte lépe než většina lidí. Máte přirozeně odtažitý postoj ke vztahům, který vám dává nadhled nad tím, co se vlastně děje. Nemusíte trávit čas přemýšlením, protože to pro vás probíhá přirozeně. Přesto to nemusí být zrovna veselé období. Bylo by lepší jít a strávit čas o samotě, dokud máte možnost.

Práce

Je nesmírně důležité, abyste se v následujících třech a půl týdnech zdrželi podpisu jakýchkoli smluv. Cokoli, na čem se dohodnete, bude pravděpodobně nějakým způsobem neplatné. Smlouva nedopadne tak, jak jste očekávali. Dojde ke komplikacím.

Peníze

Je to pro vás náročný týden. Je na vás, abyste laskavým a jemným způsobem řekli, co potřebujete. Ale pokud jde o váš domácí život a vnitřní emoce, může být těžké sebrat takovou trpělivost. Místo toho se můžete cítit popichováni a nerespektováni, protože se snažíte prosadit. Příští týden bude celkově lepší.

Zdraví

Právě teď byste se mohli cítit obzvlášť silní, a proto nezapomeňte dodržovat svou fyzickou rutinu, abyste z tohoto tranzitu měli plný užitek. Dnešní planetární vliv by mohl být příčinou vašeho pocitu zvýšené mentální kapacity a výrazně posílené schopnosti komunikovat s ostatními. Lidé se díky vám mohou cítit lépe už jen tím, že je dnes pochválíte. Užijte si tento tranzit a oslavte ho opravdu zábavným cvičením!

Přečtěte si také