Denní horoskop KOZOROHA na 30. 5. 2023

Kozoroh 30. 5. 2023

Kozorozi, možná máte pocit, že vaše současné vztahy jsou komplikovanější než kdy jindy. Je to proto, že procházíte obdobím, kdy se mnoho planet snaží osvětlit vaše skryté motivace. Až budete s analýzou hotovi a pochopíte, co vás skutečně pohání, budou se vám vaše vztahy zdát mnohem jednodušší.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní aspekt ve hře může znamenat, že určitý rozhovor začne na vážnou notu, ale nenechte se tím odradit po zbytek času. Mohlo by se stát, že oba potřebujete ventilovat určité problémy, které nemusí nutně souviset s vaším vztahem, ale se životem obecně. Jakmile si uvědomíte, že si oba můžete navzájem důvěřovat, bude vám spolu dobře.

Práce

Pohybujete se s velkou silou a vytrvalostí, ale víte skutečně, kam směřujete? Máte na mysli konečný cíl? Toto je pro vás velmi analytické období. Přemýšlejte jasně, místo abyste jednali nahodile. Pracujte na něčem významném.

Peníze

Tento týden je třeba věnovat více pozornosti své kariéře a autoritě. Stát se odborníkem, kterým se zdáte být, znamená více peněz na vašem bankovním účtu a větší prostor pro růst. Astrální aspekty ovlivňují vaše peníze v dobrém slova smyslu. Vytvořte si zásoby, co se dá, pro pohodlný důchod.

Zdraví

Dnes se budete cítit nejlépe, pokud se vám podaří zvýšit tepovou frekvenci. Tento den je vhodný k tomu, abyste se zaměřili na cvičení  zejména pokud jste ho již delší dobu neprováděli. Pokud cvičení není zrovna slovo z vašeho slovníku, je na čase se na to podívat. Nemusíte dělat nic náročného. Jezte rozumně, i když máte chuť na extravagantní jídla. Není čas na požitkářství.

Přečtěte si také