Denní horoskop ŠTÍRA na 5. 9. 2022

Štír 5. 9. 2022

Můžete se cítit osamělí a izolovaní, jako byste neměli nikoho, s kým byste si mohli promluvit, Štíři. Vaše interakce vám může připadat jako přednášení projevu místo diskuse. Možná máte pocit, že většinu času mluvíte sami se sebou a nikdo vás pořádně neposlouchá. S vámi ani s osobou, se kterou mluvíte, není nic v nepořádku. Je to jen fáze. Nenechte se tím rozhodit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tento den je plný obrazů, fantazie, poezie a jemných barev. Máte šanci využít sílu atmosféry a kouzlo správné fráze, abyste se dostali tam, kam chcete. Máte příležitost vytvořit krásný dojem  proto zapalte několik pižmových svíček, připravte spoustu květin, dobrou hudbu a řekněte to tak, aby neodolali.

Práce

Vaše optimistické spekulace jsou v některých případech užitečné, ale v den, jako je ten dnešní, vám spíše uškodí než pomohou. Jsou zapotřebí pevná fakta a nezvratné důkazy. Fantaskní představy povedou vás i lidi ve vašem okolí špatným směrem.

Peníze

Jako génius Zodiaku v oblasti networkingu víte, jak to zařídit. Vaše vztahy jsou důležité nejen pro obchodní účely, ale také pro odreagování po práci. Díky harmonickému aspektu ve vašem společenském sektoru získáváte ještě více přátel a pokládáte základy pro budoucí partnerství. Uzavíráte dohody jako blázni, takže pro váš hospodářský výsledek to není špatné období. Dejte si pozor na přílišné utrácení za nové přátele.

Zdraví

Dnes vás může potřebovat každý. Aspekt ve hře způsobuje, že lidé jsou emotivnější než obvykle a mají tendenci utíkat k nejbližší osobě, aby jim pomohla zpracovat nepříjemné, náročné nebo přímo děsivé situace. Možná zažijete, že se ve vás probouzejí hluboké pocity, a je důležité věnovat čas tomu, abyste si všimli, co se ve vás odehrává. Zde je ideální scénář: Připravte pro své blízké dobrou večeři a poté se vydejte na dlouhou procházku.

Přečtěte si také