Denní horoskop STŘELCE na 8. 1. 2023

Střelec 8. 1. 2023

Představte si sami sebe jako maratonského běžce. Máte před sebou velmi dlouhou vzdálenost, ale sladkostí není jen protnutí cílové čáry, ale spíše vychutnávání všech památek na cestě. Zatímco dnes máte hlavu přeplněnou plány a nápady, začnete se cítit vyčerpaní, když začnete uvažovat o veškeré logistice realizace těchto snů. Nebojte se, Střelci. Planety vás obdařily energií, která se vyrovná vašemu úkolu, takže se do toho pusťte!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Neočekávejte, že vám určitá diskuse, kterou je třeba dnes vést, projde lehce. Současná astrální energie znamená, že musíte držet krok se vším, co vám milovaná osoba navrhuje. Je to skvělá příležitost posunout se ve vztahu na novou úroveň, ale znamená to, že musíte být otevřeni všemu a všem, a ne jen chtít to, co chcete.

Práce

Máte dobrý přehled o tom, co se dnes děje, ale uvědomujete si, že nejste plně naladěni na všechno. Uvědomte si, že stále existují aspekty, které jsou pro vás neznámé. Je lepší si to přiznat, než předstírat, že víte, když nevíte.

Peníze

Možná budete muset přehodnotit nedávné finanční plány. Vaše hlava je plná nejrůznějších úžasně kreativních nápadů. Pokud jste spisovatel, novinář nebo vydavatel, je to pro vás skvělá doba. Tyto dary však musíte využívat zodpovědným způsobem. Ujistěte se, že své peníze spoříte u spolehlivé společnosti.

Zdraví

Denní planetární energie vám může být velmi prospěšná. Aspekt, který je ve hře, se vás ptá, co potřebujete, abyste se cítili dobře, a pomáhá vám tím, že zdůrazňuje oblasti života, které jsou důležité pro vaše zdraví. Planety nelžou. Občas vás mohou přimět vidět svět skrze růžové brýle, ale také vám mohou srozumitelně sdělit fakta. Například: strava a cvičení? Voda jako prvek života?

Přečtěte si také