Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

Denní horoskop dle luny pro 21. duben

Zajímavý den, Luna je ve znamení Vodnáře, jehož symbolem je muž se džbánem, vylívající na svět záplavu Ducha. Toto spojení může být inspirující a přinést detailnější vhled pro naše plány.
Vydáno: 21.04.2017, Martina Hrušková
Věštba na pátek

Zklidníme dech, vyčistíme hlavu od zbytečných myšlenek a nasloucháme své intuici. Ducha. Tento den může být inspirující a přinést detailnější vhled pro naše plány.

Luna ve Vodnáři - ubývá

symbol Mušle

Tyto dny nám přinášejí nadhled, příliš se nezabýváme realitou všedního dne.

Po celotýdenním pracovním maratónu volíme umírněnější sportovní aktivity - procházku, jdeme si zaplavat, nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, kterou zvládneme i sami, nebo zajdeme za odborníky. Při bolestech sprchujeme nohy střídavě teplou a studenou sprchou a natíráme je gely s mentolem.

Ve fázi ubývající Luny si dopřejeme víc dobrot. Připravíme si lososa, krůtí nebo drůbeží maso s velkou zeleninovou přílohou. Pro vegetariány je vhodná čočková polévka nebo kapustnice. Doplňujeme hořčík; naše nervová soustava je ve dnech Vodnáře citlivější na stres. Pijeme teplé bylinkové květové čaje nebo domácí limonády s meduňkou, mátou nebo limetkou.

Spojení země a nebe symbolizuje hnědá a modrá barva.

Krásnými kameny jsou akvamarín a bronzit. Dnes nám může voně eukalyptus nebo neroli.

Reklama
Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama