Horoskopy

21. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 21. duben

Zajímavý den, Luna je ve znamení Vodnáře, jehož symbolem je muž se džbánem, vylívající na svět záplavu Ducha. Toto spojení může být inspirující a přinést detailnější vhled pro naše plány.

Zklidníme dech, vyčistíme hlavu od zbytečných myšlenek a nasloucháme své intuici. Ducha. Tento den může být inspirující a přinést detailnější vhled pro naše plány.

Luna ve Vodnáři - ubývá

symbol Mušle

Tyto dny nám přinášejí nadhled, příliš se nezabýváme realitou všedního dne.

Po celotýdenním pracovním maratónu volíme umírněnější sportovní aktivity - procházku, jdeme si zaplavat, nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, kterou zvládneme i sami, nebo zajdeme za odborníky. Při bolestech sprchujeme nohy střídavě teplou a studenou sprchou a natíráme je gely s mentolem.

Ve fázi ubývající Luny si dopřejeme víc dobrot. Připravíme si lososa, krůtí nebo drůbeží maso s velkou zeleninovou přílohou. Pro vegetariány je vhodná čočková polévka nebo kapustnice. Doplňujeme hořčík; naše nervová soustava je ve dnech Vodnáře citlivější na stres. Pijeme teplé bylinkové květové čaje nebo domácí limonády s meduňkou, mátou nebo limetkou.

Spojení země a nebe symbolizuje hnědá a modrá barva.

Krásnými kameny jsou akvamarín a bronzit. Dnes nám může voně eukalyptus nebo neroli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.