Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Panna – Měsíční horoskop (červen 2019)

Na začátku měsíce může dojít mezi vámi a partnerem k mírnému konfliktu, protože vy budete chtít jet na dovolenou. Poté však navážete na minulost a vše se srovná. Dokonce váš partner najde novou sílu na to rozhodnout se, jak váš vztah posune do lásky a nových začátků.

Moudrost měsíce

„Mé dokonalé tělo září zdravím. “

Jaké znamení vám přinese štěstí

Střelec

S kým budete mít problémy

Štír

Vztahy

Začátkem měsíce pocítíte určitou beznaděj v souvislosti s partnerem, protože chcete, aby se něco dělo, ale on bude mít deprese a nic nebude zvládat. Následně se stane zázrak a přijde velká změna, kde on v souvislosti se svou žárlivostí překoná všechny překážky a přijde s velkou láskou a přitažlivostí.

Práce

Zpočátku budete mít pocit splněného snu, že děláte práci, kterou jste si přála, a tak začnete odpočívat. Následně nějaký muž ve vaší práci začne být hodně dominantní a přijde s něčím novým a bude skrývat své deprese. Na konci měsíce vás bude manipulovat, aby mohl něco změnit, a vás to učiní šťastnou.

Peníze

Dostanete peníze z minulosti a překonáte díky svému partnerovi všechny těžkosti.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Hlava. Černá.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození