Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Vodnář – Měsíční horoskop (květen 2019)

V práci prožijete hádky a manipulaci mezi kolegyní, která jen hodně energická, a kolegou, který je zamilovaný do této kolegyně. Uvědomíte si, jak to mezi nimi jiskří. Ale také si uvědomíte, jaká tam je manipulace. Na konci měsíce budete řešit banku nebo nějaký úřad, a to s hodně velkou rychlostí.

Moudrost měsíce

„Uzavírám minulost a otáčím se do budoucnosti.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Střelec

S kým budete mít problémy

Lev

Vztahy

Dostanete od partnera zprávu, která se týká toho, abyste nic neřešila a odpočinula si od všech problémů. Uvědomíte si, že je do vás partner zamilovaný a vyvíjí vůči vám nějaké aktivity, aby navázal na to hezké z minulosti, co jste prožili.

Práce

Budete řešit osudové věci, především změny, které se dějí kolem vás. Hlavně budete před nějakými věcmi zavírat oči a dělat, že se vás to netýká. Máte však dostatek sil na to vše zvládnout a pracovat na všech projektech, které máte rozpracované.

Peníze

Budete se od nějakého finančního projektu odrazovat, ale je to zbytečné, máte dostatek sil to zvládnout a projekt dokončit.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Močový měchýř. Růžová.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození