Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Vodnář – Měsíční horoskop (červen 2019)

Už na začátku měsíce vám pomůže nějaká dobře finančně zajištěná nebo stabilní žena. Následně se zamyslete nad tím, zda vidíte svět reálně nebo nosíte růžové brýle. Pokud si neuvědomíte realitu, ovládne vás brzo pocit beznaděje.

Moudrost měsíce

„Odpouštím každému včetně sebe.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Panna

S kým budete mít problémy

Vodnář

Vztahy

Vztahy vám nepůjdou tak, jak si představujete, protože hned na začátku měsíce vás čeká stagnace a nebudete se moci hnout z místa. Důvodem je to, že nechcete a nevidíte problémy, které se kolem vás kupí. Také potřebujete odpočinek a dovolenou, což prospěje vám oběma.

Práce

V práci děláte vše důkladně a tak to budete dělat i tento měsíc. Jen možná je potřeba taky trochu odpočívat, ne stále jen vydělávat peníze. Pokuste se najít čas na rodinu a partnera, zaslouží si to.

Peníze

Závist vás pronásleduje delší dobu a opět se tomu nevyhnete. Budete však mít peníze na všechny své požadavky, a dokonce je vám nakloněn i osud.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Ramena. Oranžová.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození