Bije Lubor Martu? Kdo ví! Mrkněte se na extra video ze seriálu Krejzovi

Flanderkovi jsou dost podivná rodina, že by v ní ale docházelo k domácímu násilí? To se nikomu z Krezových moc nezdá. Ne že by? O co vlastně v této kauze jde? Dozvíte se to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Na školní projekt si Vivien chtěla od rodičů půjčit videokameru. Když si ale připravovala kazetu, zhlédla omylem video, které rozhodně vidět neměla. Svým rodičům se od té doby vyhýbá, což se zase zdá trochu podezřelé Báře Damové.

V podezření ji ještě utvrdí, když se Lubor bude snažit Vivien sehnat ve vile Krejzových. Z jeho podivných náznaků Bára usoudí, že Vivi možná byla svědkem aktu domácího násilí, ačkoliv to Lubor vehementně popírá.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Krejzovi:

O domácí násilí snad nejde, ale když ně o něj, tak o co? Lechtivé video sexuálních radovánek? Nebo snad ještě něco horšího? Tohle byste neuhádli. Dozvíte se to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.