Danka bude v seriálu Krejzovi vařit pro Honzovu matku. Dopadne to katastrofálně!

Danka nebyla nikdy prototypem ženy v domácnosti, která umí navařit a postarat se o teplo rodinného krbu. Teď ale nastává čas na změnu. Má totiž uvařit pro Honzu a Honzovu matku. Jenže Danka nikdy nevařila. Zvládne se naučit připravit poživatelné jídlo? Čas se jí krátí… Na další epizodu seriálu Krejzovi se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě.

První seznámení Danky s Honzovou matkou nedopadlo vůbec dobře. U Simona si totiž ona i Honza mohli prohlédnout hotové defilé Dančiných bývalých partnerů. Vypadalo to dokonce, že tím vztah jako takový končí. Po dalších událostech se ale věci otočily, a Danka s Honzou se k sobě vrátili. Nyní čeká jejich vztah další zkouška.

Podívejte se na upoutávku seriálu Krejzovi:

Honzova matka nabídne Dance, aby spolu začaly ještě jednou od začátku. Danka to ráda přijme, nicméně z toho pro ni plyne nemalé riziko. Honzova matka totiž vymyslí, že by pro ně Danka měla uvařit. A v tom je kámen úrazu. Danka vařit vůbec neumí, a bohužel to moc nezmění ani konzultace u sestry Báry, ani hodiny vaření, které Dance obstará Pája, a dokonce ani internetové lekce…

Mrkněte se, jak Danka oběd pro Honzu a jeho matku nezvládne:

Ondřej řeší faktury, které jeho firma nedokáže splatit. Ukazuje se, že všem, komu firma dluží, již Mareš nabídl, že pohledávky odkoupí. To se ale nesmí stát. Ne, že by na tom Ondrova firma byla tak špatně, ale také jejich zákazníci mají problém se splátkami peněz. Vypadá to na začarovaný kruh, který nahrává právě Marešovi…

Lama jako Anetin domácí mazlíček?

Aneta si pořídí nového domácího mazlíčka – lamu. Za normálních okolností by Anna své dceři podobnou skopičinu dozajista zamítla. Jenže nyní, když je v ohrožení její sázka, je schopna překousnout cokoliv. A do obýváku ráda pozve i trochu smradlavou lamu Šarlotku:

Anna se totiž vsadí s celou svou rodinou, že do konce týdne bude zcela pozitivní, nebude nikoho peskovat a upozadí svůj smysl pro řád a disciplínu. Je totiž přesvědčená, že v rodině i vile zavládne chaos, čemuž nikdo další nevěří.

Co myslíte, jak to dopadne? Opravdu zavládne v rodině chaos, když se Anna zdrží svých komentářů a věčného peskování? Nebo to Krejzovi zvládnou úplně v pohodě? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě vašeho oblíbeného komediálního seriálu, kterou můžete sledovat již nyní online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 6. 2024

Berani, vaše flexibilita bude dnes podrobena zkoušce. Možná se budete kroutit a ohýbat, abyste se přizpůsobili konturám dne. Zjistíte, že pokud spojíte síly s mocnými hybateli, uděláte toho poměrně dost a budete úspěšní. Nenechte se zastrašit intenzitou emocí druhých lidí. Sílu naleznete ve svém klidném, uzemněném já.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.