Replikanti zmizeli! Krampera se v seriálu Krejzovi pořádně naštve na Zdeničku

Manžel veterinární sestry Zdeničky Kramperové Karel svou ženu sice miluje, má ale své mouchy. Například takové, že svoji ženu z lecčehos osočuje. Třeba z krádeže, nebo cizoložství. Co bude stát za jeho výbuchem tentokrát? Replikanti. Že nevíte, oč se jedná? Mrkněte se na další epizodu seriálu Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Karel Krampera je myslivec, milovník zvířat a nyní se z něj stává také nadšený rybář. Jeho nadšení pro rybářství nicméně jeho žena Zdenička příliš nesdílí. Karel proto pojme podezření, že chce jeho vášni učinit přítrž.

Kamsi mu zmizely jeho replikanty, tedy speciální rybářské návnady. Zdeničku přímo v ordinaci osočí z toho, že mu jeho exkluzivní návnady, které patří rozhodně k tomu dražšímu z rybářské výbavy, sebrala…

Podívejte se na video, jak se Karel v seriálu Krejzovi rozohní:

Jak se ale Karel rozvášní, nedojde mu, že před svou ženou nechtěně prozradí také to, o jak drahého koníčka se ve skutečnosti jedná. Skutečně mu návnady Zdena sebrala, nebo se na ni utrhl neprávem? A pokud neprávem, kdo má krádež na svědomí? Pište si, že to bude jako vždy v seriálu Krejzovi „krejzy“. Dívejte se na Primu ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online rybářství replikanti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.