Seriály a filmy

21. července 2019 22:47

Petra Kloidová

Celý týden na Prima LOVE budete sledovat životní příběh jednoho páru, který zažije cestu do Afriky

Romantické televizní snímky rozhodně nezklamou a vy je můžete najít na televizní obrazovkách kanálu Prima LOVE pravidelně od pondělí do pátku ve 20.00.

Zamilované příběhy vás tento týden provedou zralou láskou, která zahrnuje nejen zkušenosti, ale také děti, předešlé vztahy a manželství. Dospělá láska je zkrátka o něco více komplikovaná, než na kterou jsme zvyklí z televize plné teeanagerů a single lidí.

Podívejte se na to nejlepší, co vám můžeme nabídnout:

Láska, děti a velké srdce: Slib

Thomas a Antonia plánují přestavbu porodnice na soukromé klinice, kde oba pracují, ale bohužel jde finanční situace proti nim. Thomas musí něco vymyslet, jinak bude porodnice uzavřena…

Slib uvidíte už v pondělí ve 20.00 na Prima LOVE.

Láska, děti a velké srdce: Nové cesty

Antonia a Thomas chystají zpečetit svou lásku svatbou. Přijíždí Thomasova matka, která se do všeho plete. Ze svatby málem sejde, protože Thomas se urazí. Antonia mu neřekla o tom, že dostala nabídku na práci v Africe…

Nové cesty můžete sledovat v úterý ve 20.00.

Láska, děti a kouzlo Afriky

Thomas a Antonie vyrazili na svatební cestu, která končila v Namibii, kde bude Antonie tři měsíce učit na místní škole Lékařů bez hranic. Bude se pak ale chtít vůbec vrátit do Německa…?

Příběh Thomase a Antonie můžete vidět ve středu ve 20.00 na Prima LOVE.

Láska, děti a rodinné štěstí

Antonia se konečně vrátila z Namibie, kde učila na škole Lékařů bez hranic. Spolu s ní přijel do Německa i Nahas, kterého se s Thomasem rozhodli adoptovat. Bude ale Nahas v Německu šťastný?

Ve čtvrtek se můžete těšit na tento romantický snímek po 20. hodině na Prima LOVE.

Láska, děti a kouzlo domova

Antonia a Thomas se ujali novorozené holčičky, kterou matka odložila před jejich dům. Nahas se tak moc bojí, že přijde o své adoptivní rodiče, až z toho ochrne… Německý romantický film

Během pátečního večera uvidíte další příběh Thomase a Antonie ve 20.00 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.